Змагаються депутати

e-mail Друк PDF

11 травня на полтавському стадіоні «Динамо» відкрилися спортивні змагання ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської спартакіади серед народних депутатів України, депутатів Верховної ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських рад, присвяченої Року спорту та здорового способу життя в Україні.

Змагання організовані за сприяння обласної ради, місцевих рад, управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації, обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», ФСТ «Спартак».

Відкрилися змагання парадом команд – учасниць із районів та міст обласного значення.

Депутатів-спортсменів привітали заступник голови обласної ради Володимир Марченко, секретар Полтавської міської ради Оксана Деркач, начальник управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації Віктор Пожечевський.

Володимир Марченко зазначив, що у минулому році, у фіналі Всеукраїнської спартакіади серед народних депутатів України, депутатів Верховної ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських рад, присвяченої 20-річчю Незалежності України, збірна команда Полтавщини виборола почесне загальнокомандне 3 місце серед 20 збірних команд областей України та висловив упевненість, що на цьогорічних фінальних змаганнях ІІІ етапу Спартакіади полтавці покажуть більш високі результати.

Змагатимуться депутати на спортивних майданчиках Полтави з волейболу, міні-футболу, більярду, шахів, шашок та настільного тенісу.

За результатами змагань буде сформовано збірну команду області для участі у Всеукраїнському фіналі Спартакіади, який незабаром відбудеться в Алушті.