Новини Автозаводського району

e-mail Друк PDF

В Автозаводському районі триває підготовка до виборів

14 травня на апаратній нараді в Автозаводському райвиконкомі йшлося про підготовку до виборів. Голова Автозаводської районної у м.Кременчуці ради Володимир Коваленко поставив завдання щодо планування цієї роботи, якісного опрацювання списків виборців та підготовки приміщень виборчих дільниць з тим, щоби створити належні умови для голосування кременчужан. Вирішено створити три показові виборчі дільниці – у центральній частині міста, на Молодіжному та в Нагірній частині з тим, щоби по ним рівнялися при підготовці всіх інших виборчих дільниць.

Як повідомила на апаратній нараді заввідділом ведення Держреєстру виборців Інеса Мартиненко, станом на 14 травня в Автозаводському районі м.Кременчука до Державного реєстру виборців внесено 117 091 громадянин. Ця цифра постійно коригується, бо до списку вносяться нові виборці, інші ж виключаються з реєстру за різних причин. За кількістю виборців Автозаводський район є найбільшим у Полтавській області, і на його території створено 59 звичайних та 2 спеціальні виборчі дільниці. 48 виборчих дільниць Автозаводського району (№ 531040 - 531085, 531099, 531100) увійшли в межі виборчого округу №146 із центром - м.Кременчук. А 13 виборчих дільниць (№ 531086 — 531098), які розташовані на Молодіжному, увійшли в межі виборчого округу №150 разом з м.Комсомольськ та Глобинським і Кременчуцьким районами.

В Автозаводському районі розпочинається нова патріотична акція

14 травня на апаратній нараді в Автозаводському райвиконкомі обговорили питання реалізації нової патріотичної акції, присвяченої 70-річчю визволення Кременчука від фашистських загарбників, яке буде відзначатися 29-го вересня 2013 року.

Під гаслами цієї акції, яка має назву: «70 тижнів - на зустріч 70-річчю визволення Кременчука!», в районі відбудуться численні заходи по військово-патріотичному вихованню молоді, збереженню пам’яті про подвиг воїнів-визволителів, допомоги ветеранам. Серед них: зустрічі з ветеранами війни, проведення свят вулиць, назви яких пов’язані з армією та війною, активізація пошукової роботи в рамках районного проекту «Пам'ять про війну єднає», проведення урочистих мітингыв біля пам’ятника «Воїну-визволителю» у Великій Кохнівці та святкових парадів на День Перемоги та День визволення міста та інші.

Віктор Крук