«Мамо, тато, я – спортивна сім’я»

e-mail Друк PDF

13-15 травня в Полтаві проходить Всеукраїнський фестиваль «Мамо, тато, я – спортивна сім’я», присвячений Міжнародному дню сім’ї.

У змаганнях беруть участь 22 спортивні родини з Івано-Франківської, Кіровоградської, Рівненської, Дніпропетровської, Запорізької, Донецької, Черкаської, Миколаївської, Сумської, Чернігівської, Волинської, Вінницької, Тернопільської, Рівненської, Львівської, Луганської, Київської, Полтавської, Одеської, Хмельницької та Житомирської областей.

Полтавщину представляють переможці обласного фестивалю – родини Герасименко із Кобеляк та Тихонових із Кременчука.

У програмі фестивалю – конкурси у басейні спорткомплексу «Дельфін» та веселі старти на стадіоні «Динамо».

На фінальному етапі змагань його учасників привітали голова постійної комісії обласної ради зпитань молодіжної політики, спорту та туризму Андрій Соколов, директор Всеукраїнського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Петро Мартин, переможці минулорічного Всеукраїнського фестивалю у Луганську – полтавська родина Жирнових.

Андрій Соколов відмітив важливе значення фізкультури і спорту у пропаганді здорового способу життя,вихованні спортивної зміни. Він підкреслив, що спільне заняття батьків і дітей фізичною культурою і спортом зміцнює родинні стосунки, сприяє правильному вихованню дітей, формує позитивні емоції.

Петро Мартин зачитав привітання голови Державної служби молоді та спорту України Равіля Сафіулліна та висловив сподівання, що змагання принесуть задоволення як учасникам, так і їхнім вболівальникам.

Змагання на кращу спортивну родину 2012 року в Україні організовані за сприяння Державної служби молоді та спорту України, Всеукраїнського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», управлінь з питань фізичної культури і спорту Полтавської облдержадміністрації та Полтавської міської ради, обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», громадського об'єднання "Наш дім - Полтава", ряду бізнесових структур Полтави.