Засідання Правління Всеукраїнської Асоціації районних та обласних рад

e-mail Друк PDF

Голова Полтавської обласної ради Іван Момот взяв участь у засіданні Правління Всеукраїнської Асоціації районних та обласних рад, яке відбулося 15 травня у Сумах.

Учасники зібрання розглянули питання про внесення змін до складу Правління та Постійних комісій Асоціації. Зокрема, від Полтавської області до Асоціації були прийняті Великобагачанська, Гребінківська, Котелевська, Кременчуцька та Семенівська районні ради. Відтепер, окрім обласної ради, Полтавщину в Асоціації представлятимуть 22 районні ради.

Правління схвалило пропозицію про утворення при Асоціації Центру сприяння забезпечення сталого територіального розвитку, який акумулюватиме та поширюватиме позитивний досвід підготовки та впровадження проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, надаватиме методологічну підтримку в реалізації органами місцевого самоврядування ефективних місцевих ініціатив.

У ході засідання було обговорено та підтримано пропозиції до Верховної Ради України, Адміністрації Президента України щодо внесення змін До Конституції України в частині місцевого самоврядування, прийнято Звернення до Кабінету Міністрів України з пропозицією внести Президенту України проект Указу щодо затвердження Концепції реформування територіальної організації влади в Україні.

Правління також ухвалило рішення про проведення засідання «круглого столу» по обговоренню проекту Закону України «Про органи самоорганізації населення».