Видобувати копалини, враховуючи інтереси територій

e-mail Друк PDF

17 травня постійна комісія обласної ради з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр розглянула блок профільних питань, які внесені до проекту порядку денного одинадцятої сесії обласної ради.

У засіданні, яке вів голова комісії Олександр Залужний, взяли участь голова обласної ради Іван Момот, заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Борис Галушко, депутат обласної ради, член постійної комісії з питань бюджету та управління майном Юрій Шляховий, начальники обласних управлінь і служб.

Депутати проаналізували матеріали щодо погодження отримання без проведення аукціонів спеціальних дозволів підприємствам на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням нафти і газу; на промислову розробку газоконденсатного родовища; на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянок родовищ підземних прісних вод, цегельної сировини.

Вони заслухали представників ТОВ «Завод мінеральних вод «Київська Русь», ПАТ «Завод «Лтава», ПАТ «Кобеляцький завод продовольчих товарів «Мрія», ПАТ «Пласт», ТОВ «ФКФ-МИРБУД», ТОВ «Голден Деррік», ТОВ «АС-НАФТОГАЗРЕСУРС», які поінформували про фінансово-господарську діяльність підприємств, їхню участь у розбудові соціальної інфраструктури територій, на яких проводиться видобуток корисних копалин, створенні нових робочих місць для жителів області.

Враховуючи висновки Головного управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації, виконання договірних зобов’язань підприємств на фінансування соціальних програм, відповідні проекти рішень було погоджено та рекомендовано внести на розгляд сесією обласної ради.

Комісія схвалила призначення депутата обласної ради Олександра Гриценка на посаду директора Полтавського обласного комунального виробничо-комерційного підприємства «Полтавапаливо».

У ході засідання депутати підтримали проект сесійного рішення «Про скасування рішень десятої сесії обласної ради шостого скликання від 29 лютого 2012 року: «Про переоформлення гірничого відводу публічному акціонерному товариству «Кременчуцьке кар’єроуправління «Кварц» для розробки Піщанського родовища мігматитів та гранітів, яке розташоване на території м. Кременчук та Кременчуцького району Полтавської області», «Про надання гірничого відводу товариству з обмеженою відповідальністю «Діорит» для розробки Шматківського родовища гранітів, яке розташоване на території Кобеляцького району Полтавської області». Даний проект рішення підготовлено, зважаючи на зміни у чинному законодавстві.