Засідання постійної комісії з питань бюджету та управління майном

e-mail Друк PDF

21 травня під головуванням Валерія Пархоменка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном, в якому взяли участь начальники обласних управлінь і служб.

Комісія розглянула та підтримала проект Програми поводження з твердими побутовими відходами на 2012-2018 роки, погодила внесення змін та доповнень до регіональної Програми заходів з організації рятування людей на водних об'єктах Полтавської області на 2011 – 2015 роки, Програми розвитку інформаційної сфери, книговидання та книгорозповсюдження в Полтавській області на 2012-2015 роки, Програми розвитку обласного державного телерадіомовлення Полтавської ОДТРК "Лтава" на 2011-2013 роки., додатку рішення десятої сесії обласної ради шостого скликання від 29 лютого 2012 року "Про обласну програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2012 - 2014 роки".

У ході засідання депутати ухвалили рішення про передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст області у комунальну власність територіальної громади м. Полтава обсяги виконаних робіт та використаних матеріалів при будівництві спортивно-оздоровчого комплексу по вул. Петра Юрченка, 1-а в м. Полтаві для його завершення як спортивно-видовищного комплексу з приміщенням громадського обслуговування, а також погодили передачу обласного комунального виробничого підприємства водопровідно- каналізаційного господарства «Миргородводоканал» з усіма активами і пасивами балансу у комунальну власність міста Миргорода для забезпечення населення м. Миргорода та смт Велика Багачка стабільними та якісними послугами з водопостачання та водовідведення, покращення фінансового стану комунальних підприємств.

З поміж іншого депутати опрацювали питання про керівників суб'єктів господарювання спільної власності територіальних громад області, розглянули інші питання узгодженого порядку денного.