У Полтаві відбулося засідання колегії Держрезерву України

e-mail Друк PDF

25 травня у Полтаві відбулося розширене засідання колегії Держрезерву України.

У засіданні, яке вів Голова Держрезерву Олексій Лелюк, взяли участь голова Полтавської облдержадміністрації, депутат обласної ради Олександр Удовіченко, голова обласної ради Іван Момот, голова постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та інформаційної сфери Микола Ганнущенко, керівники Державного агентства резерву України, державних підприємств сфери управління Держрезерву України, представники Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Учасників зібрання привітали голова облдержадміністрації Олександр Удовіченко та голова обласної ради Іван Момот.

Олександр Удовіченко поінформував про соціально-економічні досягнення і перспективи розвитку Полтавської області, яка є найбільшим в Україні виробником зернової продукції і забезпечує нею підприємства системи Держрезерву, наголосив на готовності полтавського регіону до подальшої співпраці з Держрезервом на взаємовигідній основі.

Про діяльність обласної ради розповів Іван Момот. Він підкреслив, що найбільшою цінністю полтавського краю є люди, яким споконвіків притаманні працелюбство, щирість і гостинність.

Іван Момот відмітив, що Полтавщина займає особливе місце в історії української держави, багата на історичні події та особистості. Відтак, запропонував після засідання провести екскурсію історичною Полтавою, познайомитися з полтавцями, а в серпні - відвідати Сорочинський ярмарок.

Учасники засідання колегії проаналізували результати фінансово-господарської діяльності державних підприємств та стан виконання плануспеціального фонду державного бюджету державними організаціями системи державного резерву за 2011 рік та 1 квартал 2012 року, розглянули реалізацію державної антикорупційної політики та здійснення контролю за дотриманням антикорупційного законодавства в системі державного резерву.

Також у ході засідання було обговорено питання реформування мобілізаційного резерву центральними та місцевими органами виконавчої влади згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 30.10.2008 № 948 «Про визначення номенклатури і обсягів накопичення матеріальних цінностей мобілізаційного резерву відповідно до затверджених Кабінетом Міністрів України мобілізаційних завдань (замовлень) та розбронювання матеріальних цінностей мобілізаційного резерву.