…Ми готуємося до життя, хай радіє за нас Опішне…

e-mail Друк PDF

25 травня слова цього шкільного гімну у черговий раз пролунали над Опішнею. На свято “Останнього дзвоника” до Державної спеціалізованої художньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів “Колегіум мистецтв у Опішні” зібралася велика шкільна родина. Зворушливі первачки, помірковані старшокласники, батьки, вчителі, друзі наповнили гоміном і квітами святкову залу школи.

З привітаннями та подарунками на свято завітала заступник голови постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури Ірина Балибіна.

Привітавши учнів із успішним завершенням навчального року, вона звернулася зі словами подяки до батьків, відзначивши що їхні діти є не лише спадкоємцями сімейних цінностей, а завдячуючи навчальному закладу – й зберігачами та продовжувачами українських національних культурних традицій. У закладі намагаються виховувати учнів, які є особистостями з високим національним і культурним потенціалом, розвинутим почуттям прекрасного.

 

Теплі вітальні і вдячні слова з вуст депутата прозвучали й на адресу адміністрації та педагогічного колективу Колегіуму, які змогли організувати навчально-виховний процес у закладі на високому професійному рівні. "В сучасному житті інформація та поінформованість відіграють надзвичайно велику роль. Доступ учнів до вільного інформаційного простору – запорука нових знань і нових надбань", – з цими словами Ірина Вікторівна вручила директору Колегіуму, кандидату історичних наук, заслуженому працівнику культури України Людмилі Овчаренко новий планшетний ноутбук – свій подарунок дітям.

Колегіум мистецтв у Опішні – це єдиний в Україні освітній заклад, який поряд з предметами державних освітніх програм надає учням сучасну початкову мистецьку освіту, що базується на основі народної художньої культури. Саме тому бажаними і шанованими гостями на святі як завжди були народні майстри з гончарської справи.