Полтавці у п’ятірці найсильніших депутатських команд України!

e-mail Друк PDF

З 21 по 26 травня в місті Алушта проходила друга Всеукраїнська спартакіада серед депутатів Верховної Ради України, Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, сільських та селищних рад.

Полтавщину представляла збірна, у складі депутатів сільських, районних, міських, обласної рад та сільських і селищних голів.

В урочистому відкритті спартакіади взяв участь Голова Державної служби молоді та спорту України Равіль Сафіуллін. У своєму вітальному слові він зазначив, що проведення подібних змагань є дієвим засобом підвищення соціальної і трудової активності, джерелом здоров’я та гарного настрою.

Цього року у фінальному етапі спартакіади взяли участь 18 команд із 16 областей та збірні м. Севастополь і Криму. Учасники змагалися в таких видах спорту як футзал, волейбол, шахи, шашки (жінки), настільний теніс, більярд та великий теніс.

Команда Полтавщини показала добрі результати у всіх видах спорту, зайнявши загальнокомандне 5 місце.

Найкращих результатів добився депутат Веселоподільської сільської ради Семенівського району Микола Заяць, який виборов бронзу у настільному тенісі. А завдяки вдалому виступу у цьому ж виду спорту депутата Семенівської районної ради Тетяни Тарапунець, наша команда здобула срібло у командному заліку із настільного тенісу.

Ще одну бронзу приніс депутат Київської районної у м. Полтава ради Дмитро Аранчій, показавши прекрасні результати у змаганнях більярдистів.

Наші футболісти блискуче провели перший тур змагань, посівши перше місце в своїй групі. Однак футбольна фортуна не була прихильною до полтавців на другому етапі змагань, і наша команда зайняла в результаті 8 місце.

Дуже серйозні суперники випали полтавським волейболістам, тому їхній 7-й результат можна розцінювати як досить успішний виступ.

 

Вітаючи телефоном збірну Полтавщини, голова обласної ради Іван Момот зазначив, що полтавці, безперечно, зробили все для того, щоб показати результативну гру. А зважаючи на те, що спартакіада  проводиться з метою зміцнення здоров'я та залучення до занять фізичною культурою і спортом, то можна бути переконаним, що депутати власним прикладом показали важливість пропаганди здорового способу життя.