В Автозаводському районі показали майстер-класс проведення змагань з санітарними дружинами

e-mail Друк PDF

У п’ятницю, 25 травня, на стадіоні ПТУ №22 в Кременчуці були проведені показові заняття організації проведення змагань санітарних дружин для керівників промислових підприємств Автозаводського району. Показові заняття організував відділ з питань НС та ЦЗН Автозаводського райвиконкому.

Організацію підготовки санітарних дружин та проведення змагань між ними вивчали представники 12-ти промислових підприємств Автозаводського району. А «майстер-клас» показувала сандружина ПАТ «Укртатнафта». До занять також залучалися студенти 1-го і 3-го курсів Кременчуцького медичного коледжу.

Одягненні у спеціальну санітарну форму, з комплектом медичного оснащення та екіпіровки, 25 бійців санітарної дружини ПАТ «Укртатнафта» продемонстрували своє вміння користуватися протигазом, колективні дії сандружини по наданню медичної допомоги у зоні хімічного зараження та в зоні катастрофічного затоплення. Студенти медичного коледжу показали способи евакуації поранених.

Як пояснив начальник відділу з питань НС та ЦЗН Автозаводського райвиконкому Сергій Діденко, проведення таких показових занять має на меті продемонструвати представникам підприємств якими мають бути склад, рівень підготовки та екіпіровка санітарних дружин, та навчити їх методам підготовки цих формувань цивільної оборони. Перший заступник голови Автозаводської районної ради Григорій Брижаха, який очолює районну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, та начальник управління з питань НС та ЦЗН міськвиконкому Валентин Шафорост звернули увагу представників промислових підприємств на важливість питання підготовки санітарних дружин та окреслили завдання щодо проведення цієї роботи. А заступник головного лікаря 3-ої міської лікарні Зоя Кривонос поздоровила всіх присутніх із «святом цивільної оборони» та підвела підсумки показових занять з точки зору медика.

Показові заняття завершив виступ оркестру юних барабанщиць Кременчуцького професійного ліцею імені А.С.Макаренка, який придав їм дійсно святковий настрій. А наприкінці заходу всіх запросили на «солдатську кашу».

Віктор Крук