Відбулася сесія Кременчуцької міської ради

e-mail Друк PDF

29 травня за участі першого заступника голови обласної ради Володимира Онищенка відбулася ХХ сесія Кременчуцької міської ради.

Виступаючи на сесії, Володимир Онищенко повідомив,що згідно рішення обласної ради від 23.05.2012 року бюджету м. Кременчука планується виділити 60 млн. грн., у тому числі дотацію з державного бюджету на оплату праці працівників бюджетних установ – 6,7 млн. грн., покращення надання соціальних послуг найуразливішим верствам населення – 3,2 млн. грн., стимулювання місцевих органів влади за перевиконання річних розрахункових обсягів податку на прибуток підприємств та акцизного податку – 10 млн. грн.

Субвенцію з загального фонду державного бюджету передбачено на: виплату державної соціальної допомоги на дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною" – 33 тис. грн., виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям - інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям – 556,2 тис. грн.; на придбання медикаментів для забезпечення швидкої медичної допомоги – 1,6 млн. грн.; на придбання медичного обладнання(мамо графічного,рентгенологічного та апаратів ультразвукової діагностики) вітчизняного виробництва – 1,3 млн. грн.; здійснення заходів щодо соціально-еконмічного розвитку окремих територій – 35,3 млн. грн.(на розроблення проектної документації на будівництво мосту через р. Дніпро в м. Кременчуці).

Йшлося про виділення з Державного фонду регіонального розвитку 9,8 млн. грн. на будівництво дитячого садка – школи в мікрорайоні 278 у м. Кременчуці.

За інформацією Володимира Онищенка також вирішується питання щодо виділення 5 млн. грн Міністерством екномічного розвитку і торгівлі на ремонт у третій міській лікарні.