Згідно з рекомендаціями депутатів – на міжнародний рівень

e-mail Друк PDF

У процесі реалізації наданих повноважень постійна комісія обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та інформаційної сфери (голова комісії – член фракції Партії регіонів Микола Ганнущенко), зокрема, рекомендувала комунальному видавництву “Полтавський літератор” передбачити у концепції власної діяльності в оновленому статусі започаткування творчої співпраці з полтавськими земляцтвами й українською діаспорою в країнах ближнього та дальнього зарубіжжя.

Днями у цьому контексті учасники видавничого проекту “Друзі “Полтавського літератора” здобули відповідний пілотний досвід.

У Домі національних меншин міста Вільнюс (Литва), у рамках I-го Міжнародного фестивалю “Шевченківські зорі” з нагоди першої річниці відкриття пам’ятника Тарасу Шевченку у цьому місті, відбулася презентація журналу “Діє-Слово. Полтавська літературна криничка для дітей та юнацтва”.

Голова Полтавського відділення Української секції Міжнародної поліцейської асоціації Олександр Телик, заступник Гетьмана Українського козацтва з національно-патріотичного виховання молоді Олег Діденко та полковник Міжнародного союзу козацтва Валерій Полтавець вручили українській громаді Литви в особі Наталії Шетрвітєнє бібліотечку книг, що побачили світ у видавництві “Полтавський літератор”, та підбірку журналів “Діє-Слово”.

Досягнуто домовленість щодо публікації творів дітей з української громади Литви у наступному, 9 числі, вищеназваного фірмового часопису.

У презентаційному заході взяв участь Посол України у Литві Валерій Жовтенко.