У добру путь, випускники

e-mail Друк PDF

30 травня, за традицією, в залі засідань обласної ради відбулося урочисте вручення дипломів випускникам Полтавського національноготехнічного університету, - які закінчили навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем «спеціаліст» із відзнакою та магістрантам

В урочистостях взяли участь керівники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, науковці, студенти, їхні батьки, церковнослужителі, представники громадських організацій.

Випускників привітали перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко, заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Борис Галушко, депутат обласної ради, ректор ПНТУ імені Юрія Кондратюка Володимир Онищенко, архієпископ Полтавський та Миргородський, владика Филип та інші.

Цього року університет, який є одним із флагманів науки та вищої технічної освіти Полтавського регіону, закінчили 1467 юнаків і дівчат, із них 149 – з відзнакою, 239 стали магістрами.

У вітальному слові перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко зазначив, що випускники отримують дипломи в особливий рік, коли виповнюється 75 років з часу утворення Полтавської області та 210 років від заснування Полтавської губернії. Він висловив упевненість, що учорашні студенти завдяки здобутим ґрунтовним знанням зуміють знайти себе у професії, відбудуться як спеціалісти, здолають життєві труднощі, будуть щасливими.

- Наша область – одна із самих економічно розвинених територій України, - підкреслив Володимир Онищенко. – Скоро ви увійдете у трудові колективи Полтавщини, будете працювати на благо держави і краю. Це є запорукою нашого майбутнього.

Наразі дипломи, грамоти та пам’ятні медалі були вручені кращим випускникам університету. Потому відбувся святковий концерт.