Новини Автозаводського району

e-mail Друк PDF

У «Супутники» будуть відпочивати діти з Полтавщини, Києва, і Криму!

Спортивно-оздоровчий комплекс «Супутник» Автозаводської райради м.Кременчука повністю готовий до прийому дітей. Урочисте відкриття табору з нагоди початку І туру відбудеться 14 червня. За інформацією директора комплексу Геннадія Панова, на І тур продано 110 путівок, тоді як минулого року в «Супутнику» у червні відпочивала 101 дитина. На ІІ тур вже продано 145 путівок (у 2011 році – 137). Наразі йде формування ІІІ туру.

Цього року дитячий табір Автозаводської райради користується неабиякою популярністю серед бажаючих оздоровити своїх дітей з інших регіонів. Так, на І тур заїжджають 25 дітей з Нових Санжар, і двоє – з Криму. За словами Геннадія Панова, планується, що на ІІ та ІІІ турі в «Супутнику» відпочиватимуть діти з Києва, Полтави та інших міст України.

Цьогорічним нововведенням у «Супутнику» стануть заняття з дітьми по Правилам дорожнього руху з використанням електромобілів. Щонайменше раз за тур дітей будуть привозити до парку Миру для проведення занять по ПДР на Автомістечку.

Крім того, після закінчення ІІІ туру в СОК «Супутник» планують організувати відпочинок для людей похилого віку у чотири тури (по 5 днів кожний). Торік у «Супутнику» після закінчення дитячих змін відпочили 440 пенсіонерів. Ініціатором оздоровлення кременчуцьких ветеранів у районному дитячому таборі виступив голова Автозаводської районної ради Володимир Коваленко.

 

Директора ПТУ №22 відзначили за проведення Дня цивільної оборони

Керівник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Сергій Діденко на апаратній нараді Автозаводського райвиконкому, 11 червня, пояснив, що у всіх школах та ПТУ районі вивчається 70-годинний навчальний курс «Захист Вітчизни!». Як підсумок його вивчення наприкінці навчального року проводиться День цивільного захисту. Цього року краще показників у цьому питанні добився колектив ПТУ №22. Він зачитав наказ начальника цивільної оборони Кременчука – міського голови Олега Бабаєва щодо результатів проведення Дня цивільної оборони в загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах міста. На апаратній нараді директора ПТУ №22 Аллу Гордієнко нагородили почесною грамотою за високий рівень підготовки та проведення Дня цивільного захисту.

Як повідомив начальник відділу з питань НС та ЦЗН Автозаводського райвиконкому Сергій Діденко, згідно плану роботи 26 червня на базі ЗОШ №28 буде проведено показове заняття по організації роботи евакокомісії, а 27 червня – традиційні змагання невоєнізованих протипожежних формувань промислових об’єктів Автозаводського району.

Віктор Крук