Івану Гопею – 75 років

e-mail Друк PDF

Днями виповнилося 75 років від дня народження ветерана органів місцевого самоврядування, народного депутата України першого скликання Івана Гопея.

З 1988 року Іван Гопей працював головою виконкому Полтавської обласної ради народних депутатів, з 1991 по 1994 рік – головою обласної ради.

Ветерана, який має вагомі особисті заслуги у становленні місцевого самоврядування, соціально-економічному розвитку Полтавщини, багатий досвід керівної робити, від імені депутатського корпусу обласної ради привітали голова обласної ради Іван Момот та керуючий справами виконавчого апарату ради Олександр Литвиненко.

- Ви були головою обласної ради у непрості часи, - сказав Іван Момот, звертаючись до ювіляра, - коли закладався фундамент незалежної України, коли багато було зроблено для збереження всього доброго і позитивного, напрацьованого попередніми поколіннями, традицій полтавського краю, згуртовано полтавців навколо ідеї державотворення.

Іван Момот висловив Івану Гопею щиру вдячність за добрі справи, активну громадянську позицію та вручив ювіляру Почесну грамоту обласної ради і цінний подарунок.

Ветеран поділився спогадами про свою трудову діяльність, виконання інтернаціонального обов'язку у Республіці Афганістан, розповів про прийняття рішення Верховною Радою Української РСР про державний суверенітет і незалежність України, роботу по зміцненню економічної бази області, розбудові її соціальної інфраструктури.