Регіональному відділенню ФДМУ в області – 20 років

e-mail Друк PDF

13 червня відбулися урочистості з нагоди 20-ї річниці утворення Регіонального відділення Фонду державного майна України по Полтавській області, яке опікується питаннями захисту майнових інтересів держави та реформування відносин власності на Полтавщині.

Привітати ювілярів прибули керівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, навчальних закладів.

Як розповіла начальник регіонального відділення Алла Бережна, завдяки діяльності установи за результатами сертифікатної приватизації 1995-1999 років в області змінили форму власності 532 державних та 1243 комунальних підприємства. Відтак до державного бюджету було спрямовано майже 60 млн. грн. та 135 млн. грн. приватизаційними майновими сертифікатами. Загалом по області приватизовано 3270 об’єктів, за які сплачено 194 млн. грн. Щорічно від оренди державного майна в області надходить майже 40 млн. грн. Орендарі забезпечують належні умови утримання майна, створюють нові робочі місця.

Від імені обласної ради працівників регіонального відділення привітав перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко, який відмітив важливу роль регіонального відділення у збереженні національного майна, забезпеченні дієвих приватизаційних процесів, здійсненні контрольних функцій, управлінні корпоративними правами держави, що підвищує ефективність та конкурентоспроможність вітчизняної економіки.

Перший заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Віктор Животенко наголосив на успішній роботі трудового колективурегіонального відділення в області, назвавши його одним із кращих в Україні.

Володимир Онищенко та Віктор Животенко подякували працівникам та ветеранам відділення за звитяжну працю та вручили групі спеціалістів почесні відзнаки обласної ради та облдержадміністрації.