Засідання обласної координаційно-методичної ради з правової освіти населення

e-mail Друк PDF

13 червня під головуванням першого заступника голови обласної ради Володимира Онищенка відбулося засідання обласної міжвідомчоїкоординаційно-методичної ради з правової освіти населення, в якому взяли участь начальники обласних управлінь і служб.

Відповідно до порядку денного було підведено підсумки обласного огляду-конкурсу на кращу організацію правовиховної роботи в закладах освіти. За результатами огляду-конкурсу вирішено визнати переможцями: I місце - Полтавська гімназія № 28, Карлівська гімназія імені Ніни Герасименко, Полтавський ліцей транспорту, Професійний будівельний ліцей м. Комсомольська; ІІ місце - Мачухівський навчально-виховний комплекс Полтавського району, Пришибська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кременчуцького району, Полтавський професійний ліцей, Вище професійно училище №7 м. Кременчука; ІІІ місце - Жоржівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Шишацького району, Федіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Решетилівського району, Гадяцький професійний аграрний ліцей, Професійно-технічне училище № 10.

Переможці обласного огляду-конкурсу були нагороджені відповідними Дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів Полтавської обласної МКМР з правової освіти населення.

Про роль засобів масової інформації у напрямку формування рівня правової освіти та правової культури населення та забезпечення інформаційного супроводу заходів правового спрямування доповів начальник Головного управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації Микола Перепелиця.

На засідання Полтавської обласної МКМР з правової освіти населення було також винесене одне із актуальних питань сьогодення - захист дітей від жорстокого поводження, попередження насильства в сім’ї. Про роботу у напрямку попередження насильства в сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, профілактики злочинності серед неповнолітніх проінформувала присутніх начальник відділу кримінальної міліції у справах дітей УМВС України в Полтавській області Жанна Ахіджанян.

У своїх доповідях виступаючі акцентували увагу на співпрацю органів виконавчої влади, засобів масової інформації, освітніх закладів, установ, організацій в напрямку правової освіти населення, а також окреслили проблемні питання.

За результатами засідання прийняті конкретні рекомендації, які направляються всім членам МКМР до відома та використання в роботі.