У «Супутник» на відпочинок

e-mail Друк PDF

Спортивно-оздоровчий комплекс «Супутник» Автозаводської районної ради м.Кременчука гостинно прийняв дітей, які прибули на відпочинок у І-му турі. За інформацією директора комплексу Геннадія Панова, наразі у «Супутнику» відпочиває 120 дітей, з них 25 дітей з Нових Санжар. Минулого року в червні у районному таборі відпочивала 101 дитина. На ІІ тур вже продано майже 150 путівок (у 2011 році – 137). Наразі йде формування ІІІ туру.

Цьогорічним нововведенням у «Супутнику» стануть заняття з дітьми по Правилам дорожнього руху з використанням електромобілів. Щонайменше раз за кожний тур дітей будуть привозити до парку Миру для проведення практичних занять по ПДР інспекторами ДАІ на Автомістечку.

Крім того, після закінчення ІІІ-го туру в СОК «Супутник» планують організувати відпочинок для людей похилого віку у чотири зміни (по 5 днів кожна). Торік у «Супутнику» після закінчення дитячих турів відпочили 440 пенсіонерів. Ініціатором оздоровлення кременчуцьких ветеранів у районному дитячому таборі виступив голова Автозаводської районної ради Володимир Коваленко.