В Автозаводському районі продовжується благоустрій території

e-mail Друк PDF

На апаратній нараді Автозаводського райвиконкому 18 червня завідуючий відділом з благоустрою та екології Ігор Васін прозвітував про організаційну роботу відділу по знищенню карантинних рослин та викосу бур’янів. За останній місяць в районі було викошено майже 18 га території на 46 вулицях. Активну допомогу в цій роботі надають промислові підприємства району, зокрема ПАТ «АвтоКрАЗ», Кременчуцький колісний завод, ПАТ «Укртатнафта», «Кремтекс», КП «Кременчукводоканал», ПАТ «Кременчуцький м’ясокомбінат».

Продовжуються роботи по упорядкуванню парку Миру. Працівники парку викошують траву не тільки в самому парку, а й на прилеглих вулицях. Наведенням благоустрою у районі та парку Миру також займаються 12 працівників, направлених з Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості. Вони, зокрема, приймають участь, разом з представниками КАТП-1628, у ліквідації стихійних звалищ.

Відділ благоустрою також ретельно займається питаннями укладення договорів на вивіз сміття з мешканцями приватного сектора. Минулого тижня укладено 35 таких договорів і, за оцінкою Ігоря Васіна, наразі близько 2/3 приватних садиб уклали договори на вивіз сміття. Продовжується робота щодо повного охоплення мешканців приватного сектора такими договорами.