Іван Момот ознайомився з відпочинком дітей у Диканському районі

e-mail Друк PDF

19 червня голова обласної ради Іван Момот здійснив робочу поїздку у Диканський район.

У селищі Диканька голова обласної ради оглянув роботи, виконані на будівництві спортивного майданчика на території дитячо-юнацької спортивної школи. Роботи здійснені за рахунок районного бюджету. В рамках обласної Програми будівництва сучасних майданчиків зі штучним покриттям на 2012 рік на цей об’єкт з обласного бюджету передбачено спрямувати 260 тис. грн., на які буде закуплено та змонтовано синтетичну траву.

Також Іван Момот ознайомився з реконструкцією фізкультурно-оздоровчого комплексу «Диканський», який відноситься до комунальної власності. У 2010 – 2011 роках на виконання будівельних робіт на ФОК «Диканський» із держбюджету освоєно 1661,5 тис. грн., із районного бюджету – 41,8 тис. грн, із коштів НАК «Нафтогаз України» на розвиток соціальної інфраструктури територій області – 50 тис. грн.

Як розповіла директор ДЮСШ Ольга Філенко, у фізкультурно-оздоровчому комплексі, який будувався протягом 20 років, сьогодні створено прекрасні умови для занять греко-римською боротьбою, паурліфтингом, легкою атлетикою. Закуплені тренажери, спортивний інвентар, меблі, збудована електропідстанція. Найближчим часом буде введено в експлуатацію спортивний майданчик з штучним покриттям і спортивний зал на 630 кв.м.. Це дасть можливість підвищити рівень підготовки юних спортсменів у секціях з футболу, волейболу.

Оглянувши об’єкти, Іван Момот відзначив, що бюджетні кошти використані ефективно за призначенням.

Потому голова обласної ради побував у дитячому оздоровчому таборі «Сонячний» ВАТ «Полтавський турбомеханічний завод», розташованому у селі Михайлівка. Голова обласної ради оглянув матеріальну базу табору, поспілкувався з педагогічним персоналом та вихованцями, цікавився враженнями дітей від перебування у таборі.

У селі Слиньків Яр Іван Момот зустрівся з дітьми, які відпочивають у наметовому туристичному містечку, та взяв участь у відкритті районних туристичних змагань.

Іван Момот разом із заступником голови облдержадміністрації, депутатом обласної ради Борисом Галушком та керівниками району вручили дітям м’ячі і бадмінтонові ракетки, а діти подарували гостям значки «Турист Диканщини».

- Я відчув дух молодості, атмосферу дружби, спортивних змагань, - зазначив Іван Момот. – Діти відпочивають на природі активно, цікаво, з задоволенням. Думаю, саме такий відпочинок їм потрібен.

У робочій поїздці голову обласної ради супроводжували голова Диканської райдержадміністрації Юрій Онищенко та голова районної ради Микола Постернак.