Парк «Воїнів Інтернаціоналістів» прибрали до Дня молоді

e-mail Друк PDF

У парку «Воїнів Інтернаціоналістів», що на Молодіжному у м.Кременчук, завершені роботи по його впорядкуванню та прибиранню до Дня молоді. Як повідомив заступник голови Автозаводської райради Олександр Климовських, який займався організацією цієї роботи, протягом двох днів 20–21 червня було викошено 4,6 га паркової території, побілено більше 330 дерев, а також прибрано сміття та викошену траву.

Наведенням благоустрою в парку, окрім працівників комунальних підприємств та відділу з благоустрою та екології райвиконкому (керівник - Ігор Васін), займалася бригада молоді, надіслана з Кременчуцького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у складі 8 осіб, та 9 працівників, направлених з Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості. Основну роботу по викошуванню трави взяли на себе працівники комунального підприємства «Благоустрій Кременчука». Всього у парку працювало близько 30 осіб.

- Парк прибраний та підготовлений до святкування Дня молоді та Дня Конституції. Автозаводський райвиконком вдячний всім, хто допоміг впорядкувати його територію, - заявив Олександр Климовських після завершення робіт.