У Полтаві вітали держслужбовців

e-mail Друк PDF

21 червня у Полтаві відбулися урочистості з нагоди Дня державної служби.

Працівників органів місцевої виконавчої влади та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади з професійним святом привітали перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко, перший заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Віктор Животенко, секретар Полтавської міської ради Оксана Деркач, начальник Управління державної служби Головного управління державної служби України в області Олександр Черчатий.

Володимир Онищенко зазначив, що державні службовці покликані працювати на благо полтавців, області, держави, щодня вирішують питання соціально-економічного розвитку рідного краю, життєдіяльності територіальних громад, кожного жителя Полтавщини.

- Обличчя нашої держави – це ви, - сказав, звертаючись до державних службовців Володимир Онищенко, - адже саме до вас щодня приходять люди зі своїми проблеми в надії на їхнє вирішення. Вислухати людину, допомогти їй – це ваш обов’язок.

Перший заступник голови обласної ради наголосив, що є багато конкретних прикладів того, як органи влади на Полтавщині піклуються про людей, розвивають економічну і духовну складові життя земляків. Відтак, від імені обласної ради подякував державним службовцям за звитяжну.

Віктор Животенко підкреслив, що нині за ініціативи Президента України Віктора Януковича триває модернізація Української держави, невід'ємною складовою якої є реформування системи державної служби, становлення професійної, політично нейтральної та авторитетної державної служби, підготовка управлінської еліти. Він поінформував про високі показники соціально-економічного розвитку Полтавської області, наголосивши на відкритості місцевої влади до суспільства, громадськості.

Оксана Деркач відмітила, що запорукою проголошених реформ, є високий професіоналізм та особиста відповідальність державних службовців, бажання служити народу України та державі.

Керівники області і міста урочисто вручили групі державних службовців відзнаки облдержадміністрації, обласної ради, Полтавського міськвиконкому, премії переможцям ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу на кращого державного службовця.

Після урочистої частини для учасників зібрання відбувся святковий концерт.