Іван Момот відвідав з робочою поїздкою місто Гадяч

e-mail Друк PDF

21 червня голова обласної ради Іван Момот здійснив робочу поїздку у м. Гадяч та взяв участь у координаційній нараді на виконання доручення Президента України Віктора Януковича за результатами Ради регіонів від 24 травня 2012 року.

На нараді розглянуто питання співпраці виконавчої влади з правоохоронними та контролюючими органами.

З доповіддю «Про зменшення тиску правоохоронних і контролюючих органів на бізнес, представників органів місцевого самоврядування та інститути громадського суспільства» виступив голова районної державної адміністрації, депутат обласної ради Володимир Беседа.

В обговоренні доповіді взяли участь: Василь Школьний – прокурор Гадяцького району, Володимир Пархоменко – начальник районного відділу УМВС України в Полтавській області, Микола Рудько – начальник Міжрайонної державної податкової інспекції, Валерій Мотрич – директор приватного підприємства «Новатор-Агро», Микола Михайлов – Петрівсько-Роменський сільський голова.

Іван Момот звернув увагу керівників правоохоронних та контролюючих органів району на необхідність забезпечення конституційних прав і свобод громадян, реагування на правопорушення виключно у рамках чинного законодавства.

За підсумками роботи прийнято рішення та дано доручення відповідним службам.