Новини Автозаводського району

e-mail Друк PDF

У «Супутнику» завершується І тур

У спортивно-оздоровчому комплексі «Супутник» Автозаводської районної ради м.Кременчука 4 липня завершується І тур. Цього року вперше у комунальному дитячому таборі відпочивають діти з інших міст регіону - 25 дітей з Нових Санжар. Нововведенням у «Супутнику» стали заняття з дітьми по Правилам дорожнього руху з використанням електромобілів. Щонайменше раз за тур їх будуть привозити до парку Миру для проведення практичних занять по ПДР інспекторами ДАІ на Автомістечку. Діти з Нових Санжар цими вихідними вже пройшли навчання на Автомістечку.

За інформацією директора дитячого комплексу Геннадія Панова, наразі у «Супутнику» відпочиває 120 дітей. Минулого року в червні у районному таборі відпочивала 101 дитина. На ІІ тур, який почнеться з 7 липня, вже продано 167 путівок (у 2011 році – 137). Наразі закінчується формування ІІІ туру. Очікується, що цього року у СОК «Супутник» відпочине значно більше дітей, ніж торік.

А після закінчення ІІІ-го туру в СОК «Супутник» планують організувати відпочинок для 500 ветеранів у чотири зміни (по 5 днів кожна). Минулого року в «Супутнику» після закінчення дитячих турів відпочили 440 людей похилого віку. Ініціатором оздоровлення кременчуцьких ветеранів у районному дитячому таборі виступив голова Автозаводської районної ради Володимир Коваленко.

Спортивна команда Автозаводського райвиконкому зайняла І місце на Спартакіаді

На апаратній нараді Автозаводського райвиконкому 25 червня урочисто нагороджували медалями та грамотами працівників райвиконкому, які прийняли участь у Спартакіаді серед працівників державних установ Кременчука, що проводилася у травні. Серед нагороджених голова районного комітету фізкультури і спорту Олександр Чернілін, працівники райвиконкому Андрій Калістов, Володимир Молодчин, Анна Гончар та інші.

Спартакіаду організував профком кременчуцької міської організації працівників державних установ. У її програмі були змагання з міні-футболу, волейболу, настільного тенісу, шахів та шашок. В загальному заліку команда Автозаводського райвиконкому зайняла І місце серед всіх держустанов міста. Після завершення наради спортивна команда райвиконкому сфотографувалася на пам'ять з головою Автозаводської райради Володимиром Коваленко.