Підписано Меморандум про впровадження проекту з переробки твердих побутових відходів

e-mail Друк PDF

27 червня відбулося підписання Меморандуму про співробітництво між Полтавською обласною радою, Полтавською обласною державною адміністрацією та ТОВ «Технопарк Комплекс Т».

Меморандум, який засвідчує прагнення сторін об’єднати зусилля для втілення обласної Програми поводження з твердими побутовими відходами на 2012-2018 роки та впровадження Проекту «Виробничий комплекс по переробці твердих побутових відходів «Комплекс Т160», підписали голова обласної ради Іван Момот, голова облдержадміністрації, депутат обласної ради Олександр Удовіченко, президент ТОВ «Технопарк Комплекс Т» Богдан Худик.

В рамках проекту «Виробничий комплекс по переробці твердих побутових відходів «Комплекс Т160» ТОВ «Технопарк Комплекс Т» має намір на території Семенівського, Глобинського, Козельщинського, Кобеляцького, Кременчуцького районів та міста Комсомольська забезпечити роботу всього виробничого комплексу, починаючи з збору, сортування відходів та отримання вторинної сировини, переробку цієї вторинної сировини без залишку та полігонного захоронення в високоліквідну товарну продукцію.

Після укладення відповідних договорів та виділення земельних ділянок під будівництво об’єктів проекту ТОВ «Технопарк Комплекс Т» впродовж одного року на території проекту збудує комплекс із п’яти сортувальних станцій, забезпечить контейнерами для збору відходів всіх споживачів послуг в кількості 5000 штук 1,1 куб. м. та 1000 штук 16 куб. м., забезпечить автомобілями для первинного збору твердих побутових відходів у кількості 90 штук та впродовж 2 років побудує завод «Комплекс Т160» потужністю 160 тис. тонн/рік на 1100 робочих місць по переробці всіх компонентів вторинних ресурсів в товарні продукти.

Полтавська обласна рада та обласна державна адміністрація, в межах законодавства України, сприятиме діяльності ТОВ «Технопарк Комплекс Т» по впровадженню пілотного Проекту «Виробничий комплекс по переробці твердих побутових відходів «Комплекс Т160» в рамках обласної Програми поводження з твердими побутовими відходами на 2012-2018 роки.