До Дня Конституції України

e-mail Друк PDF

27 червня у Полтавському обласному академічному українському музично-драматичному театрі ім. М.В. Гоголя відбулися урочистості з нагоди Дня Конституції України.

Представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, трудових колективів, творчої інтелігенції, духовенства, ветерани війни і праці переглянули відеозапис привітання Президента України Віктора Януковича, який звернув увагу на необхідність вдосконалення та модернізації Основного Закону України, зазначив, що над цим наразі працюють найкращі фахівці.

Учасників зібрання привітали голова облдержадміністрації, депутат обласної ради Олександр Удовіченко, голова обласної ради Іван Момот, секретар Полтавської міської ради Оксана Деркач.

- Ми рухаємося вперед у наповненні конституційних норм реальним життям, - сказав Олександр Удовіченко. - Зокрема це стосується забезпечення соціальних стандартів, розвитку суспільного механізму.

Він відзначив міцність полтавської громади, її активну злагоджену роботу у розбудові української держави, модернізації економіки, розвитку виробничого потенціалу, соціальної сфери. Свідченням цього, на думку голови облдержадміністрації, є лідируючі позиції полтавського регіону у рейтингу областей України.

Іван Момот наголосив, що Конституція України закріпила прагнення народу до свободи, незалежності, демократичного устрою країни, визначила права і обов’язки громадян.

- Обласна влада робить все для того, щоб права і свободи людини, громадянина на Полтавщині були реалізовані, - сказав Іван Момот.

При цьому він зазначив, що носієм суверенітету і єдиним джерелом влади на Україні є народ, а людина – найвищою цінністю в державі.

Оксана Деркач підкреслила, що створити сильну заможну державу можливо за умови, якщо кожен з нас житиме за законами, чинитиме по-совісті, буде відповідальним за свої вчинки.

Олександр Удовіченко, Іван Момот, Оксана Деркач вручили державні нагороди та Почесні відзнаки Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України групі земляків, яких нагороджено за вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток України, полтавського краю та активну громадянську позицію.

Завершилися урочистості святковим концертом.