Новини Автозаводського району

e-mail Друк PDF

У «Супутнику» розпочався ІІ-й тур

У спортивно-оздоровчому комплексі «Супутник» Автозаводської районної ради м.Кременчука 4 липня завершився І тур, а вже у суботу, 7 липня, дитячий табір гостинно зустрічав дітей, які прибули на відпочинок у ІІ-му турі. За інформацією директора комплексу Геннадія Панова, наразі у «Супутнику» відпочиває 138 дітей, тоді як минулого року в цей період відпочивало 137 дітей.

Дякуючи теплій погоді та добре організованому відпочинку у таборі щоденно організується купання дітей у Пслі, спортивні змагання, вечірні дискотеки. Цьогорічним нововведенням у «Супутнику» стали заняття з дітьми по Правилам дорожнього руху з використанням електромобілів, а найближчим часом з цією метою будуть використовувати ще й додаткові велосипеди. Завершенням такого навчання є виїзд дітей до парку Миру для проведення практичних занять по ПДР інспекторами ДАІ на Автомістечку. Під час І-ої зміни у червні такі виїзди проводилися під керівництвом директора табору Геннадія Панова.

Крім того, після закінчення ІІІ-го туру, з 20 серпня в СОК «Супутник» у чотири зміни по 5 днів кожна будуть відпочивати ветерани. Всього у цьому році планується оздоровити 500 людей похилого віку. Торік у «Супутнику» після закінчення дитячих турів відпочили 440 пенсіонерів. Ініціатором оздоровлення кременчуцьких ветеранів у районному дитячому таборі 5 років тому виступив голова Автозаводської районної ради Володимир Коваленко.

Відділ ведення Держреєстру виборців Автозаводського району – один з кращих в Україні

В Автозаводському районі триває підготовка до виборів. Про практичну роботу відділу ведення Державного реєстру виборців на апаратній нараді Автозаводського райвиконкому в понеділок, 9 липня, розповіла заввідділом Інеса Мартиненко. За її словами, за підсумками червня відділ ведення Держреєстру виборців Автозаводського району зайняв 2-ге місце у Полтавській області, та 20-те місце в Україні.

За кількістю виборців Автозаводський район є найбільшим у Полтавській області. Станом на 9.07.2012 року до Державного реєстру виборців внесено 117 004 громадянина. Ця цифра постійно коригується, бо до списку вносяться нові виборці, а деякі виключаються з реєстру за різними причинами. На території району створено 59 звичайних та 2 спеціальні виборчі дільниці. 48 виборчих дільниць Автозаводського району (№ 531040 – 531085, 531099, 531100) увійшли в межі виборчого округу №146 з центром в м.Кременчук. А 13 виборчих дільниць (№ 531086 — 531098), які розташовані на Молодіжному, увійшли в межі виборчого округу №150 разом з м.Комсомольськ та Глобинським і Кременчуцьким районами.

Інеса Мартиненко звертається до всіх мешканців району з проханням своєчасно перевіряти свої персональні дані в Держреєстрі при зміні адреси реєстрації чи інших даних. До відділу можна подзвонити за телефонами - 77-02-80, 77-76-11, 77-69-46 у робочі дні з 8.00 до 17.00.