Від сусідства – до партнерства

e-mail Друк PDF

14 липня, в рамках заходів Петропавлівського ярмарку, у конференц-залі ТРЦ «Київ» відбулося урочисте підписання угод про співробітництво між Полтавською обласною радою та Сумською обласною радою, між Полтавською облдержадміністрацією та Сумськоюоблдержадміністрацією.

Документи засвідчили взаємну зацікавленість сторін у зміцненні міжрегіонального співробітництва, прагненні більш ефективно використовувати ресурсний, інтелектуальний і культурний потенціали, фінансові можливості областей.

Співробітництво буде здійснюватися у сферах економіки, торгівлі, науки і техніки, культури, освіти. спорту, охорони навколишнього природного середовища, місцевого самоврядування, управлінської діяльності тощо.

Документи передбачають встановлення контактів між сторонами, розробку та реалізацію спільних взаємовигідних проектів і програм.

У процесі реалізації угод очікується обмін робочими та експертними групами, проведення консультацій, спільних конференцій і семінарів.

Від Полтавщини угоди підписали голова облдержадміністрації, депутат обласної ради Олександр Удовіченко та голова обласної ради Іван Момот; від Сумщини – заступник голови облдержадміністрації Сергій Слизький та голова обласної ради Геннадій Михайленко.

У церемонії підписання угод взяли участь керівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, представники ділових кіл Полтавської та Сумської областей, духовенства, громадськості, журналісти.

Раніше відповідні угоди було укладено з Донецькою, Херсонською та Московськими областями.

Голова Полтавської обласної ради Іван Момот висловив сподівання, що підписання угод дасть поштовх до подальшої плідної співпраці між Полтавською і Сумською областями, сприятиме розвитку дружніх, добрих стосунків.

- У нас дуже багато спільного: і історія, і кордони, і інтереси щодо соціально-економічного розвитку територій, - сказав Іван Момот.