Спортивна візитівка облорганізації Партії регіонів

e-mail Друк PDF

13 липня у селищі Шишаки відбулося відкриття ювілейного – десятого розіграшу «Шишацького кубка» з футболу, що традиційно проводиться на Полтавщині під патронатом Голови Державної служби молоді та спорту України Равіля Сафіулліна й за організаційного супроводу облосередку Партії регіонів.

У святковій церемонії взяли участь та привітали усіх присутніх, власне Равіль Сафіуллін, голова обласної ради Іван Момот, заступник голови облдержадміністрації, очільник постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном Валерій Пархоменко, депутат обласної ради, генеральний директор ТОВ «Агрофірма «ім. Довженка» Віктор Скочко, начальник управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації Віктор Пожечевський, голова районної ради Юрій Лубенець, голова райдержадміністрації В’ячеслав Білаш, Шишацький селищний голова Олександр Тутка, Олімпійський чемпіон Володимир Кисельов.

Кожній із 32 команд області, які поведуть боротьбу за почесний трофей, були вручені футбольні м’ячі.

Щодо самого матчу-відкриття, то це був поєдинок першого туру у шостій групі між діючим володарем «Шишацького кубка» ФК «Жоржівка» і командою «Динамо» з Решетилівки, який завершився з рахунком 3:1 на користь господарів.

Після фінального свистка районні заклади освіти, культури, медицини і спорту також отримали благодійні подарунки від Равіля Сафіулліна.

Апогеєм футбольного дійства став яскравий концерт у виконанні відомих естрадних зірок – Петра Чорного, Павла Зіброва, Жені Фокіна та гурту «Гарячий шоколад».