Від фіскального органу – до сервісної служби

e-mail Друк PDF

17 липня у Полтавському університеті економіки і торгівлі відбулося засідання «круглого столу» при Державній податковій службі у Полтавській області з бюджетоформуючими платниками податків регіону. У заході взяли участь перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко, заступник голови облдержадміністрації Олена Адамович, голова ДПС у Полтавській області Володимир Задорожний.

На порядок денний були винесені питання перших результатів роботи реформованої податкової служби Полтавщини та оцінка її роботи громадськістю.

2012 рік – це рік нововведень та змін не лише у методах роботи податкової служби. Сьогодні ДПС працює під гаслом: « Від фіскального органу – до сервісної служби» і ці слова підтверджуються на справі буквально. Нові сервіси від податкової служби для платників податків – у всіх на очах. Це і створення Центрального офісу з обслуговування великих платників податків у Києві, відкриття по всій країні та на Полтавщині зокрема, центрів обслуговування платників податків, клієнти яких максимально оперативно отримують необхідні довідки та консультації.

Ще одним з нововведених сервісів є акредитований Центр сертифікації ключів. Новий сервіс спрямований на залучення платників податків до електронного звітування, але без зайвих витрат коштів на придбання ключа електронного підпису.

Близько 9,4 млрд. грн. мобілізували податківці регіону до бюджетів усіх рівнів у першому півріччі поточного року, а це на 19,5 % більше ніж у відповідному періоді минулого року.

5,6 млрд. грн. у першому півріччі 2012 року надійшли до державного бюджету від великих платників податків області, що становить 71,5 % від загальних обсягів надходжень по області. Найбільш приріст збору забезпечили ПАТ «Укртатнафта», ВАТ «Полтавський ГЗК», ПАТ «Полтаваобленерго», ПАТ «Джей Ті Інтернешнл Україна», ПАТ «Кременчуцький вагонобудівний завод».