Олімпійським курсом

e-mail Друк PDF

За інформацією управління з питань фізичної культури і спорту у списки спортсменів-кандидатів до параолімпійської збірної команди України для підготовки до XIV літніх Паралімпійських ігор 2012 р. у м. Лондон були включені такі спортсмени Полтавської області: майстер спорту України міжнародного класу Андрій Кривчун, майстер спорту України Денис Соболь (академічне веслування), майстер спорту України Андрій Голівець (лекга атлетика), майстер спорту України міжнародного класу Євген Богодайко, заслужений майстер спорту України Дмитро Виноградець, майстер спорту України міжнародного класу Оксана Хруль, майстер спорту України міжнародного класу Наталія Шестопал (плавання).

Спортсмени члени збірної команди України під час підготовки до участі у XIV літніх Паралімпійських іграх були забезпечені гідними умовами для проведення якісного навчально-тренувального процесу: спортивні бази (басейн палацу спорту «Спартак», СК «Вагонобудівник» м. Кременчука, НЦПДПтаРІ «Україна» м. Євпаторія, СКПБ «Водолій» м. Миколаїв); забезпечені необхідним спортивним інвентарем та спортивною формою.

Згідно плану підготовки до XIV літніх Паралімпійських ігор в Лондоні ці спортсмени були задіяні в навчально-тренувальних зборах збірної команди України з видів спорту, та навчально-тренувальних зборах збірної області з видів спорту по підготовці до чемпіонату України, забезпечені у повному обсязі фармакологічною підтримкою, проходили плановий медичний огляд у Полтавському обласному лікарсько-фізкультурному диспансері.