Світлій пам'яті Василя Єрмолайовича Сільчука

e-mail Друк PDF

19 липня передчасно пішов із життя Василь Єрмолайович Сільчук, депутат обласної ради п’ятого та шостого скликань.

Народився Василь Єрмолайович 21 листопада 1948 року в селі Полапи Любомильського району Волинської області в сім`ї селянина-колгоспника. Після закінчення школи навчався у Ленінградському вищому військово-політичному училищі ППО. Закінчив військово-політичну академію ім. В.І. Леніна.

Як офіцер-політпрацівник з 1968 року по 1993 рік проходив службу в лавах Збройних сил СРСР, України. Полковник у відставці.

Василь Єрмолайович Сільчук був членом Комуністичної партії з 1971 року. З 1997-го по 2008 рік - помічник-консультант народного депутата України. З 1994-го по 1997 рік - перший секретар Полтавського міського комітету Компартії України. З 1997-го по 2008 рік – другий секретар Полтавського ОК КПУ.

За зразкову службу в збройних силах нагороджений орденом «За службу Батьківщині в Збройних силах СРСР».

Василь Єрмолайович активно працював як депутат обласної ради. За вагомі здобутки на ниві місцевого самоврядування був нагороджений Почесною Грамотою Верховної Ради України.

Щирість, відвертість і порядність, високий професіоналізм і компетентність, надзвичайна жага до життя, активна життєва позиція - ці риси завжди були притаманні Василю Єрмолайовичу.

Світлий спомин про Василя Єрмолайовича Сільчука назавжди збережеться в пам'яті усіх, хто служив, працював з ним і знав цю мудру та справедливу людину.