Першочергова увага - проектам розвитку територій

e-mail Друк PDF

Сьогодні голова Полтавської обласної ради Іван МОМОТ зустрівся з експертами проекту Канада-Україна "Регіональне врядування та розвиток" Оленою МОРГУН та Володимиром НАЗАРЕНКОМ.

У ході зустрічі було обговорено напрямки співпраці обласної ради, як представницького органу місцевого самоврядування, з організаціями, що опікуються питаннями розвитку територій.

Обласна рада веде активну роботу щодо підвищення зацікавленості керівників сільських, селищних, міських громад у залученні додаткових джерел для фінансування проектів розвитку територій.

Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад, започаткований два роки тому, дозволяє акумулювати кошти на вирішення нагальних питань життя територіальних громад. Так, завдяки реалізації проектів-переможців обласного конкурсу минулого року, на вирішення питань життєдіяльності 17 громад протягом 2012 року буде залучено понад півтора мільйона гривень.

Іван МОМОТ підтвердив зацікавленість обласної ради у збільшенні кількості проектів розвитку територій, підготовлених органами місцевого самоврядування.  Адже таким чином влада на місцях узгоджено з населенням визначає пріоритети у своїй роботі та консолідує зусилля громади для успішного розвитку територій.