Новини Автозаводського району

e-mail Друк PDF

Володимира Коваленка урочисто привітали з ювілеєм на сесії міської ради

31 липня на початку роботи чергової сесії Кременчуцької міської ради голову Автозаводської райради Володимира Коваленка урочисто привітали з 60-річним ювілеєм, який він відзначив 15 липня. Мер міста Олег Бабаєв відмітив, що Володимир Коваленко більше 20 років очолює Автозаводську районну раду, нагадав про його енергійність, ініціативність та дієвість у роботі, зачитав поздоровлення та вручив ювіляру букет квітів та лист подяки. Депутати дружніми оплесками продемонстрували своє відношення до одного з найдосвідченіших керівників органів місцевого самоврядування.

 


У «Супутнику» розпочався ІІІ-й тур

У спортивно-оздоровчому комплексі «Супутник» Автозаводської районної ради м.Кременчука 27 липня завершився ІІ тур, а вже у понеділок, 30 липня, дитячий табір гостинно зустрічав дітей, які прибули на відпочинок у ІІІ-му турі. За інформацією директора комплексу Геннадія Панова, наразі у «Супутнику» відпочиває 146 дітей. Всього ж за підсумками цього літа у «Супутнику» відпочине 403 дитини проти 386 минулого літа.

У таборі майже щоденно організується купання дітей у Пслі, спортивні змагання з різних видів спорту, вечірні дискотеки. Цьогорічним нововведенням у «Супутнику» стали заняття з дітьми по Правилам дорожнього руху з використанням електромобілів та велосипедів. Завершенням такого навчання є виїзд дітей до парку Миру для проведення практичних занять по ПДР інспекторами ДАІ на Автомістечку.

А після закінчення ІІІ-го туру, з 20 серпня в СОК «Супутник» у чотири зміни по 5 днів кожна будуть відпочивати ветерани. Всього у цьому році планується оздоровити 500 мешканців міста похилого віку. Торік у «Супутнику» після закінчення дитячих турів відпочили 440 пенсіонерів. Ініціатором оздоровлення кременчуцьких ветеранів у районному дитячому таборі 5 років тому виступив голова Автозаводської районної ради Володимир Коваленко.

Віктор Крук