Стрічка новини Автозаводського району

e-mail Друк PDF

У Автозаводському районі проводиться конкурс на кращий благоустрій територій до Дня незалежності України

Виконком Автозаводської районної ради з метою поліпшення благоустрою території району до святкування Дня незалежності України оголосив конкурс на кращий благоустрій територій прилеглих до підприємств, організацій, установ та приватних житлових будинків. Конкурс проводиться з 1-го по 16 серпня 2012 року. Рішенням райвиконкому затверджені склад конкурсної комісії та Положення про проведення конкурсу. Підсумки конкурсу будуть підведені напередодні державного свята.

Відділ ведення Держреєстру виборців Автозаводського району за рейтингом третій у Полтавській області

З наближенням дня виборів особлива увага приділяється роботі органів ведення Державного реєстру виборців. За підсумками липня в Україні підведені підсумки їх готовності. Як відзначили на апаратній нараді Автозаводського райвиконкому в понеділок, 6 серпня, районний відділ ведення Держреєстру виборців зайняв 3-є місце у регіоні. За кількістю виборців Автозаводський район залишається найбільшим у Полтавській області. Станом на 6.08.2012 року до Державного реєстру виборців внесено понад 117 тисяч громадян. Ця цифра постійно коригується, бо до списку вносяться нові виборці, а деякі виключаються з реєстру за різними причинами. На території району створено 59 звичайних та 2 спеціальні виборчі дільниці. 48 виборчих дільниць Автозаводського району (№ 531040 – 531085, 531099, 531100) увійшли в межі виборчого округу №146 з центром в м.Кременчук. А 13 виборчих дільниць (№ 531086 — 531098), які розташовані на Молодіжному - в межі виборчого округу №150 разом з м.Комсомольськ та Глобинським і Кременчуцьким районами.

Перевірити або уточнити або свої персональні дані в Держреєстрі при зміні адреси реєстрації чи інших даних можна звернувшись до відділу. Контактні телефони відділу ведення Держреєстру виборців Автозаводського району - 77-02-80, 77-76-11, 77-69-46 у робочі дні з 8.00 до 17.00.

Пройшла нарада з питань відкриття міліцейського класу в колегіумі №25

6 серпня в Автозаводському райвиконкомі пройшла робоча нарада по обговоренню питань відкриття міліцейського класу в колегіумі №25 під головуванням голови районної ради Володимира Коваленка. На нараду запросили представників Автозаводського районного відділу та міського управління міліції, командира в/ч 3059 Олександра Аленіна, начальника міського управління освіти Геннадія Москалика, директора колегіуму №25 Тетяну Москалик.

Серед питань, які обговорювалися – необхідність укладення договорів про використання навчально-матеріальної бази в/ч 3059 та Автозаводського РВВС ля навчання вихованців міліцейського класу колегіуму №25, перемови з Дніпропетровським університетом МВС щодо укладення договору про зарахування майбутніх випускників міліцейського класу до навчального закладу, питання забезпечення вихованців форменим одягом та проведення урочистої лінійки з відкриття навчання в міліцейському класі 3 вересня.

За інформацією директора колегіуму №25 Тетяни Москалик, наразі до міліцейського класу (навчання з 10-го класу) зараховано 13 учнів, які пройшли медичний огляд та психологічний відбір.

На автомістечку парку Мира відбудеться обласний конкурс юних інспекторів ДАІ

Напередодні нового навчального року дітям вирішили нагадати про дотримання правил поведінки на дорогах. 9 серпня на Автомістечку парку Мира Автозаводський райвиконком разом із співробітниками ДАІ організовує проведення ІІІ-го обласного конкурсу «В країні дорожніх знаків». У конкурсі приймуть участь команди з п’яти дитячих позаміських таборів відпочинку – кременчуцьких «Супутник», «Зоряний», «Ерудит», а також з оздоровчого табору «Горизонт» м.Комсомольськ, і дитячого табору «Горизонт» м.Гадяч. Конкурс буде проводитися у декілька етапів, в ході яких діти продемонструють свої знання правил дорожнього руху, будуть змагалися в естафеті та вмінні надавати першу медичну допомогу постраждалим у ДТП. Початок конкурсу о 9.30.