Скликається дванадцята сесія обласної ради

e-mail Друк PDF

7 серпня голова обласної ради Іван Момот видав розпорядження про скликання дванадцятої сесії обласної ради шостого скликання, пленарне засідання якої відбудеться 29 серпня 2012 року о 10-00 у приміщенні обласної ради (м. Полтава, вул. Жовтнева, 45).

На сесію внесені питання:

1. Про внесення змін та доповнень до Комплексної програми розвитку освітньої галузі Полтавської області на 2011-2015 роки.

2. Про внесення змін та доповнень до регіональної Програми розвитку професійно-технічної освіти Полтавської області на 2012-2015 роки.

3. Про внесення змін та доповнень до обласної Комплексної програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями на 2012-2014 роки.

4. Про створення комунальної бюджетної установи – Полтавський обласний контактний центр.

5. Про створення комунального закладу «Полтавська обласна психолого-медико-педагогічна консультація» Полтавської обласної ради.

6. Про створення комунальної установи «Центр фінансово-статистичного аналізу та матеріально-технічного забезпечення освітніх закладів» Полтавської обласної ради.

7. Про створення комунальної установи «Полтавська обласна комунальна установа технічного нагляду та фінансового контролю в галузі соціального захисту» Полтавської обласної ради.

8. Про створення комунальної установи «Підприємство із інженерного супроводження закладів охорони здоров’я» Полтавської обласної ради.

9. Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2012 рік.

10. Про внесення змін до обласної Програми приватизації майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст Полтавської області на 2011-2015 роки.

 

11. Про керівників суб'єктів господарювання спільної власності територіальних громад області.

12. Про затвердження розпоряджень голови обласної ради.

13. Про приймання-передачу майна спільної власності територіальних громад області.

14. Про внесення змін та доповнень до Положення про порядок та умови приватизації об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області.

15. Про продаж шляхом проведення аукціону частини нежитлового приміщення за адресою: м. Полтава, вул. Великотирнівська, 39-А.

16. Про припинення права користування мисливськими угіддями Шишацьким госпрозрахунковим мисливсько-рибальським підприємством Полтавської обласної організації УТМР на території Шишацького району.

17. Про припинення права користування мисливськими угіддями Зіньківським госпрозрахунковим мисливсько-рибальським господарством Полтавської обласної організації УТМР на території Зіньківського району.

18. Про припинення права користування мисливськими угіддями госпрозрахунковим мисливсько-рибальським підприємством Полтавської обласної організації УТМР на території Шишацького району.

19. Про надання в користування Шишацькому районному товариству мисливців і рибалок «Фазан» мисливських угідь на території Шишацького району.

20. Про надання в користування товариству з обмеженою відповідальністю «Бірківське» мисливських угідь на території Зіньківського району.

21. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу сільськогосподарським виробничим кооперативом "Батьківщина" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянки родовища підземних прісних вод на території смт Котельва Котелевського району Полтавської області.

22. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу Національною акціонерною компанією "Нафтогаз України" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням нафти і газу (промисловою розробкою) Комаринської площі на території Лохвицького, Лубенського та Чорнухинського районів Полтавської області.

23. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу Національною акціонерною компанією "Нафтогаз України" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням нафти і газу (промисловою розробкою) Осипівської площі на території Машівського, Карлівського, Новосанжарського районів Полтавської області.

24. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу Національною акціонерною компанією "Нафтогаз України" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням нафти і газу (промисловою розробкою) Північно-Крутьківсько-Загребельської площі на території Зіньківського та Гадяцького районів Полтавської області.

25. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу Національною акціонерною компанією "Нафтогаз України" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням нафти і газу (промисловою розробкою) Ховрахівської площі на території Лохвицького, Лубенського, Миргородського районів Полтавської області.

26. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю "Голден Деррік" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням нафти і газу (промисловою розробкою) Річної площі на території Лохвицького та Чорнухинського районів Полтавської області.

27. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу приватним акціонерним товариством "Миргородський завод продтоварів "Калинка" на видобування підземних вод на території м.Миргород Полтавської області.

28. Різне.

На сесію запрошуються: голова обласної державної адміністрації, заступники голови обласної державної адміністрації, міські голови міст обласного значення, голови районних рад, голови районних державних адміністрацій, керівники управлінь і відділів облдержадміністрації, керівники обласних організацій, установ, підприємств, які мають відношення до питань, що розглядаються на сесії, керівники профспілкових органів області, представники партійних та громадських організацій (за списком), представники акредитованих засобів масової інформації.