У Кременчуці пройшов обласний конкурс юних інспекторів ДАІ

e-mail Друк PDF

Напередодні нового навчального року у Кременчуці дітям вирішили нагадати про необхідність дотримання правил поведінки на дорогах. Отож, 9 серпня на Автомістечку парку Миру Автозаводський райвиконком разом із співробітниками ДАІ організували проведення ІІІ-го обласного конкурсу юних інспекторів дорожнього руху «У країні дорожніх знаків».

У конкурсі взяли участь команди з п’яти дитячих позаміських таборів відпочинку – кременчуцьких: «Супутник», «Зоряний» та «Ерудит», а також з оздоровчого табору «Горизонт» м.Комсомольськ і дитячого табору «Горизонт» м.Гадяч. До дітей  завітали голова Автозаводської райради Володимир Коваленко, начальник управління ДАІ УМВС України в Полтавській області полковник міліції Олександр Штепа, депутат обласної ради Микола Несен, керівники райвиконкому та міського відділу ДАІ.

Відкрили конкурс юні інспектори ДАІ школи №27 м.Кременчука, які продемонстрували свій вишкіл.

Сам конкурс проводився у 4-ри етапи, в ході яких діти демонстрували знання правил дорожнього руху та розуміння сигналів регулювальника, змагалися в естафеті та електромобілях та вмінні надавати першу медичну допомогу постраждалим у ДТП.

По закінченню конкурсу головний суддя змагань, інспектор кременчуцького відділу ДАІ Володимир Кравченко назвав переможців.

Перше місце здобула команда дитячого табору відпочинку «Горизонт» м.Гадяч, друге поділили між собою кременчуцькі команди – з СОК «Супутник» (с.Дмитрівка) та табору «Зоряний» (с.Потоки), третє місце зайняли команди оздоровчого табору «Горизонт» (м.Комсомольськ) та дитячого закладу відпочинку «Ерудит».

Всім командам були вручені почесні грамоти та солодкі призи.

Завершило свято дефіле на теми відомих рок-композицій військового оркестру 107-го реактивного артилерійського полку під керуванням військового диригента Олександра Черевка.

Віктор Крук