Відбулося засідання бюджетної комісії

e-mail Друк PDF

Сьогодні під головуванням Валерія Пархоменка, за участі голови обласної ради Івана Момота, першого заступника голови обласної ради Володимира Онищенка, заступника голови обласної ради Володимира Марченка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном.

Депутати погодили цілий ряд питань, які будуть внесені на розгляд чергової сесії і стосуються приведення до норми закону функціонування обласних установ по галузі освіти, соціального захисту, охорони здоров’я, молодіжної політики, культури.

Депутати Валерій Головко та Олександр Масенко, в контексті обговорюваних питань, підняли проблему оптимізації закладів освіти. На вимогу депутатів на наступне засідання бюджетної комісії буде надана інформація про пропозиції районів по тих закладах освіти, які можуть потрапити під процес оптимізації.

Депутати погодили внесення на сесію питання про створення обласного контактного центру, який дозволить суттєво покращити роботу зі зверненнями громадян, оскільки працюватиме цілодобово і прийматиме інформацію від населення не тільки в усному та письмовому, але й електронному вигляді.

Начальник Головного фінансового управління облдержадміністрації Павло Кропивка поінформував депутатів про виконання обласного бюджету за перше півріччя поточного року.

За даними управління обласний бюджет (з урахуванням трансфертів) виконано в сумі 1 304, 7 млн. грн. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження доходів збільшилося на 189,7 млн. грн.

За видатками загального фонду з урахуванням міжбюджетних трансфертів обласний бюджет виконано в сумі 1 204,4 млн. грн., що становить 95,9 % до уточненого розпису на перше півріччя.

Депутат Валерій Головко та керівництво області звернули увагу присутніх на проблеми з роботами, які повинні проводитися на обласному протитуберкульозному диспансері, де із запланованих на рік 184 млн. грн. на даний час освоєно лише 5 відсотків. Складна ситуація наразі і з освоєнням коштів, виділених на ремонт доріг, які виявилися настільки «розпорошеними» по території, що, фактично, їхнє освоєння неможливе.

На наступне засідання комісії заплановано внести пропозиції по реагуванню на ці проблеми, щоб спрямувати фінансові ресурси на максимально ефективне використання до кінця року.