Стрічка новин Автозаводського району

e-mail Друк PDF

У «Супутнику» відпочило 402 дитини

У спортивно-оздоровчому комплексі «Супутник» Автозаводської районної ради м.Кременчука 17 серпня відбудеться урочисте закриття ІІІ туру, і в неділю,19 серпня, діти повернуться додому. А вже у понеділок, 20 серпня, дитячий табір гостинно зустріне на відпочинок ветеранів війни і праці. Про це повідомив директора дитячого табору Геннадій Панов на апаратній нараді Автозаводського райвиконкому.

За інформацією директора комплексу, цього літа у «Супутнику» відпочило 402 дитини, що на 16 більше ніж минулого (386). Під час відпочинку було організовано купання дітей у Пслі, спортивні змагання з різних видів спорту, вечірні дискотеки. Цьогорічним нововведенням у «Супутнику» стали заняття з дітьми по Правилам дорожнього руху з використанням електромобілів та велосипедів.

У серпні-вересні протягом 4-х змін по 5 днів кожна в дитячому таборі планується оздоровити 500 мешканців міста похилого віку. У першу зміну на відпочинок планується відправити 130 ветеранів. Торік у «Супутнику» після закінчення дитячих турів відпочили 440 пенсіонерів. Ініціатором оздоровлення кременчуцьких ветеранів у районному дитячому таборі 5 років тому виступив голова Автозаводської районної ради Володимир Коваленко. Відпочинок для ветеранів у дитячому таборі повністю безоплатний.

 

На Сорочинський ярмарок з Автозаводського терцентру поїде 3 творчі колективи

Під час Національного Сорочинського ярмарку в селі Великі Сорочинці проводиться Всеукраїнський національний конкурс народної творчості, в якому традиційно приймають участь самодіяльні колективи терцентру Автозаводського району. Цього року на Сорочинський ярмарок поїдуть відразу три колективи: художні самодіяльні ансамблі «Смерічка» і «Горлиця», а також художній самодіяльний хор «Грай, гармонь». Як заявила директор терцентру Лариса Дзюба, ці самодіяльні колективи добре відомі у Кременчуці. Без них не обходиться жодне свято. Минулого року вони приймали участь у відбірковому турнірі телепередачі «Україна має таланти», який проводився у нашому місті.

Нагадаємо, що ансамбль «Смерічка» та хор «Грай, гармонь» минулого року в цьому конкурсі зайняли друге місце, а ансамбль «Горлиця» у 2010 році отримав диплом за участь у проведенні Сорочинського ярмарку

В Автозаводському районі триває підготовка до виборів

9 серпня відбулося розширене засідання виконкому Автозаводської районної ради з питання підготовки до проведення виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року. На засідання були запрошені керівники підприємств, організацій та установ, в приміщеннях яких розмістяться виборчі дільниці. Рішенням райвиконкому їм рекомендовано провести підготовку цих приміщень, вирішити питання матеріально-технічного забезпечення проведення виборів, та всіляко сприяти виборчим комісіям у реалізації їх повноважень. Керівникам КП «Полтаваобленерго», КП «Міськсвітло», Центру електрозв’язку №3 «Укртелекому», керуючій компанії «Житлорембудсервіс» рекомендовано в межах своїх повноважень вжити заходів щодо впорядкування під’їзних шляхів та зовнішнього освітлення біля приміщень виборчих дільниць, забезпечення безперебійного тепло-, водо-, енергопостачання на виборчих дільницях, та їх телефонізацію. Відповідні доручення надані також відділу ведення Державного реєстру виборців та відділу з питань надзвичайних ситуацій райвиконкому.

Під час виборчої компанії суди працюватимуть з 8.00 до 24.00

У понеділок, 13 серпня, на апаратній нараді керуюча справами Автозаводського райвиконкому Зінаїда Прохнич зачитала листа голови Автозаводського районного суду м.Кременчука в якому йдеться про порядок роботи суду під час виборчого процесу. В ньому говориться про те, що на виконання вимог закону в Автозаводському районному суді складено графік чергування суддів з 30 липня по 2 грудня 2012 року з 8.00 до 24.00. Чергування буде щоденним, включаючи вихідні та святкові дні.

В інформації про порядок і підстави звернення громадян до суду при реалізації ними виборчих прав, яка була надана до райвиконкому, зокрема йдеться про те, що позовна заява про уточнення списку виборців може подаватися не пізніше, як за 2 дні до дня голосування, і без сплати судового збору.

Тож виборцям, особливо тим, у кого змінилися прізвище чи місце реєстрації, варто заздалегідь уточнити правильність своїх даних у відділі ведення Державного реєстру виборців. До відділу ведення Державного реєстру виборців Автозаводського району також можна звернутися за телефонами - 77-02-80, 77-76-11, 77-69-46 у робочі дні з 8.00 до 17.00.

Нагадаємо, що за кількістю виборців Автозаводський район є найбільшим у Полтавській області. У районі до Державного реєстру виборців внесено близько 117 тисяч громадян. На території району створено 59 звичайних та 2 спеціальні виборчі дільниці. 48 виборчих дільниць Автозаводського району (№ 531040 – 531085, 531099, 531100) увійшли в межі виборчого округу №146 з центром в м.Кременчук. А 13 виборчих дільниць (№ 531086 — 531098), які розташовані на Молодіжному, увійшли в межі виборчого округу №150 разом з м.Комсомольськ та Глобинським і Кременчуцьким районами.

Віктор Крук