У Полтаві відкрито найбільший в регіоні Центр обслуговування платників податків

e-mail Друк PDF

14 серпня в Полтаві урочисто відкрито найбільший в Полтавській області Центр обслуговування платників податків, яких в обласному центрі налічується більше 31 тисячі.

У заході взяли участь голова обласної державної адміністрації, депутат обласної ради Олександр Удовіченко, голова Полтавської обласної ради Іван Момот, Полтавський міський голова Олександр Мамай, секретар міської ради Оксана Деркач, Голова ДПС в області Володимир Задорожний.

Приміщення оснащено всім необхідним для забезпечення комфортних умов для обслуговування платників податків та роботи податківців. У центрі клієнти можуть придбати усі необхідні бланки та сплатити кошти у відділенні банку. Приміщення сервісного центру оформлене інформаційними стендами, зразками заповнення податкової звітності.

На шляху до відкриття Центру приміщення ДПІ повністю реконструювали відповідно до загальноукраїнських стандартів. Для будівництва із місцевого бюджету виділили субвенцію у розмірі 500 тис грн.

Голова обласної ради Іван Момот відзначив важливу роль дієвої співпраці податкової служби з фізичними та юридичними особами - платниками податків, підкреслив необхідність здійснення міцних партнерських відносин.