Відкрито Національний Сорочинський ярмарок

e-mail Друк PDF

15 серпня відбулося урочисте офіційне відкриття Національного Сорочинського ярмарку.

Земляків та гостей серпневих Сорочинців привітали перші особи області: голова облдержадміністрації, депутат обласної ради Олександр Удовіченко та голова обласної ради Іван Момот.

- Я думаю, що на ярмарку можна зав'язати не лише дружні, а й ділові стосунки. Полтавщина сьогодні у першій п'ятірці серед регіонів України, - сказав Олександр Удовіченко. - Економіка розвивається і в промисловому, і в сільському господарстві. Безумовно, роботи ще багато, але те, що сьогодні нам вдається, дає надію.

- За доброю традицією ми зібралися в Сорочинцях поярмаркувати. Завдяки генію, нашому земляку Миколі Гоголю маємо можливість багато років зустрічатися на миргородській землі, - зазначив Іван Момот.

Він підкреслив, що нинішній Сорочинський ярмарок, який проходить у рік, коли область відзначає 75-річчя утворення, увібрав у себе не тільки історію і традиції Полтавського краю, а й усієї України.

На відкриття ярмарку прибули делегації з Автономної Республіки Крим, Харківської, Луганської, Іванофранківської, Дніпропетровської та інших областей, громадяни близького і далекого зарубіжжя.