Депутати схвалили створення нових комунальних установ

e-mail Друк PDF

15 серпня під головуванням Івана Гальченка та за участю заступника голови обласної ради Володимира Марченка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури, на якому розглянуто профільні питання, внесені до проекту порядку денного дванадцятої сесії обласної ради.

Депутати заслухали та взяли до відома інформацію начальника Головного фінансового управління облдержадміністрації Павла Кропивки про внесення змін до показників обласного бюджету на 2012 рік. Відповідний проект рішення рекомендовано внести на розгляд сесії обласної ради.

У ході засідання комісія розглянула звіти про виконання показників фінансово-господарської діяльності директора Андріївської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Оксани Борсук та директора Кременчуцької спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату Тамари Тихої. З цими керівниками рекомендовано продовжити термін дії трудових контрактів.

Знайшли підтримку у депутатів проекти сесійних рішень стосовно внесення змін та доповнень до Комплексної програми розвитку освітньої галузі Полтавської області на 2011-2015 роки та до регіональної Програми розвитку професійно-технічної освіти Полтавської області на 2012-2015 роки, про які доповів начальник Головного управління освіти і науки облдержадміністрації, депутат обласної ради Володимир Мирошниченко.

Комісія схвалила створення комунальних установ і закладів обласної ради: Центру фінансово-статистичного аналізу та матеріально-технічного забезпечення освітніх закладів, обласної психолого-медико-педагогічної консультації, обласного притулку для дітей, обласного науково-дослідного центру «Археологія Полтавщини». Нові комунальні установи і заклади створюються з метою упорядкування фінансування, відповідно до вимог Бюджетного кодексу Україну,

У контексті питання про внесення змін та доповнень до додатку до рішення одинадцятої сесії обласної ради шостого скликання від 23 травня 2012 року «Про відзначення 75-ї річниці від дня утворення Полтавської області» комісія рекомендувала управлінню культури облдержадміністрацію надати кошторис на проведення культурно-мистецьких заходів.