Відбулося засідання постійної комісії з питань молодіжної політики, спорту та туризму

e-mail Друк PDF

16 серпня на засіданні постійної комісія обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму розглянуто профільні питання, внесені до проекту порядку денного дванадцятої сесії обласної ради.

У засіданні, яке вів голова комісії Андрій Соколов, взяв участь заступник голови обласної ради Володимир Марченко.

Депутати заслухали інформацію заступника начальника відділу у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації Юлії Северин про включення комунальної установи «Полтавський обласний соціальний центр матері та дитини» до Переліку підприємств, установ і організацій, майно яких є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ і міст Полтавської області, а також про створення комунальної установи «Обласний молодіжний центр» Полтавської обласної ради. Запропоновані облдержадміністрацією проекти рішень із цих питань зумовлені приведенням фінансування даних установ у відповідність до вимог Бюджетного кодексу.

Створення обласного молодіжного центру, який опікуватиметься проблемами працевлаштування молоді, діяльністю волонтерських та сільськогосподарських молодіжних загонів, профорієнтацією молоді, додаткових фінансових витрат з обласного бюджету не потребує.

Заступник голови обласної ради Володимир Марченко та голова комісії Андрій Соколов звернули увагу на доцільність більш широкого інформування молоді області про діяльність Центру, зокрема через мережу Інтернет.

Наразі комісія підтримала проекти рішень та рекомендувала внести їх на розгляд сесії обласної ради.