Микола Азаров на Полтавщині

e-mail Друк PDF

16 серпня Прем’єр-міністр України Микола Азаров здійснив одноденну робочу поїздку на Полтавщину.

У робочій поїздці главу Уряду супроводжували перші особи Полтавської області - голова облдержадміністрації, депутат обласної ради Олександр Удовіченко та голова обласної ради Іван Момот.

Микола Азаров побував на Національному Сорочинському ярмарку та ознайомився з його експозицією. Потому відвідав ДП «ДГ ім. Декабристів», Біликівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Миргородського району, ПАТ «Миргородський завод мінеральних вод», зустрівся з журналістами.

Прем’єр-міністр України Микола Азаров переконаний, що Сорочинський ярмарок має стати міжнародним.

«Сорочинський ярмарок має гарні традиції, він вже став брендовим - ярмарок отримав визнання не тільки в Україні, але й у світі. Вже час його виводити на більш серйозний рівень», – підкреслив Микола Азаров. При цьому він зазначив, що Сорочинський ярмарок повинен розвиватися так само, як Ганноверський ярмарок.

За словами Глави Уряду, на Сорочинському ярмарку представлені найякісніші зразки вітчизняного виробництва. Так, в рамках відвідання ярмарку Глава Уряду посидів за кермом сучасного вантажного автомобіля КрАЗ та ознайомився з найсучаснішими розробками ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод». Він підкреслив, що вітчизняні вагонобудівники розробили поїзд, і він не поступається за своїми можливостями поїздам «Хюндай», які були закуплені в рамках підготовки до Євро-2012.

«Це невелика частка того, що виробляє наша промисловість. Тому ярмарок може вийти на більш високий рівень. І цим будемо займатися», - зазначив Микола Азаров.

Прем’єр-міністр України Микола Азаров вважає за необхідне збудувати на Полтавщині сучасний насіннєвий завод. «Звичайно, на Полтавщині має бути насіннєвий завод. Тим паче, що його зведення не вимагає залучення значних фінансових ресурсів, а ефект від його будівництва буде значний», - сказав Микола Азаров.

Крім того, Глава Уряду ознайомився із станом пізніх зернових культур, зокрема кукурудзи. Він підкреслив, що через спекотну погоду врожай зернових в поточному році буде меншим в порівнянні з рекордним минулорічним. Однак завдяки діям Уряду, підкреслив Микола Азаров, цінова стабільність на продуктову групу буде забезпечена.

Прем’єр-міністр України Микола Азаров ознайомився із підготовкю освітнього закладу – Біликівської загальноосвітньої школи - до нового навчального року, оглянув приміщення, в яких навчатимуться діти, та перевірив стан виконання урядового доручення щодо безумовного забезпечення школярів усіма необхідними підручниками.

На Миргородському заводі мінеральних вод, потужність якого понад 20 тисяч пляшок за годину,  прем’єр–міністра цікавила не лише продукція заводу, а й соціальна захищеність його працівників.

(За матеріалами Урядового веб-порталу)