Зустріч із делегацією Законодавчих зборів Ленінградської області

e-mail Друк PDF

17 серпня в обласній раді відбулася офіційна зустріч із делегації Законодавчих зборів Ленінградської області, яка перебуває на Полтавщині з 15 серпня на запрошення обласної ради, відповідно до Угоди щодо співпраці між Полтавською обласною радою та Законодавчими зборами Ленінградської області.

Обласну раду представляли її голова Іван Момот, перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко, заступник голови обласної ради Володимир Марченко.

Іван Момот розповів про Полтавську область, діяльність обласної ради, спрямовану на поступовий соціально-економічний розвиток Полтавщини, вирішення питань життєзабезпечення територіальних громад. Він зупинився на особливостях регіональної політики, інвестиційній діяльності, впровадженні обласних програм, заснованого обласною радою конкурсу проектів розвитку територіальних громад.

Щодо міжнародних міжрегіональних відносин, Іван Момот зазначив необхідність подальшого поглиблення співпраці у рамках Угоди між Полтавською обласною радою та Законодавчими зборами Ленінградської області.

Керівник делегації Законодавчих зборів Ленінградської області Галина Куликова, з свого боку, висловила зацікавленість Законодавчих зборів у розвитку партнерських стосунків у сферах економіки, туризму, освіти, молодіжної політики, підкреслила перспективу співпраці між Ленінградською та Полтавською областями.

Про доцільність обміну досвідом у питаннях раціонального використання бюджетних ресурсів на розвиток сільських територій, формування обласних програм, вирішення демографічних проблем вела мову депутат Законодавчих зборів Ленінградської області Вероніка Каторгіна.

У програмі візиту знайомство російської делегації з соціальною інфраструктурою та виробничим потенціалом міста Кременчука та Котелевського району, відвідування навально-оздоровчого комплексу «Еруди» у с. Потоки Кременчуцького району, Національного Сорочинського ярмарку, екскурсія до Національного музею-заповідника українського гончарства в с. Опішня Зіньківського району, державного історико-культурному заповідника «Поле Полтавської битви», Національного музею-заповідника М.В.Гоголя у с.Гоголеве Шишацького району.