Аби любили і не забували книгу

e-mail Друк PDF

20 серпня відбулося передсесійне засідання постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та інформаційної сфери, яке за участі першого заступника голови обласної ради Володимира Онищенка та заступника голови обласної ради Володимира Марченка провів голова комісії Микола Ганнущенко.

Зокрема, за результатами виступу начальника Головного фінансового управління облдержадміністрації Павла Кропивки концептуально погоджено та рекомендовано обласній раді підтримати проект рішення дванадцятої сесії обласної ради шостого скликання “Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2012 рік”.

Зацікавлена дискусія відбулася на зібранні під час обговорення проекту рішення дванадцятої сесії обласної ради “Про керівників суб'єктів господарювання спільної власності територіальних громад області” в частині продовження дії трудового контракту з Іриною Соловйовою, директором комунального книжкового магазину “Планета”.

Спочатку керівниця книгарні охарактеризувала надзвичайно складні умови, за яких очолюваному нею колективу все ж таки вдається працювати хоч і не з великим, проте з прибутком, а потім привернула увагу присутніх взагалі до проблематики виживання книжкової торгівлі, поширення українського друкованого слова тощо.

На потребі виховання любові до книги, уміння працювати з нею, перетворення магазину на осередок спілкування книголюбів та ерудитів, запровадження ефективніших механізмів господарювання наголосили й підтримали пані Ірину Володимир Онищенко, Володимир Марченко, Микола Ганнущенко, члени постійної комісії Микола Перепелиця, Володимир Козуб, Ігор Супруненко та Михайло Стеценко. У підсумку - обласній раді рекомендовано підтримати сесійно продовження контракту із названим керівником.

Резюмуючи проведену роботу, голова постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та інформаційної сфери Микола Ганнущенко та перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко акцентували увагу депутатів на низці актуальних аспектів дванадцятої сесії обласної ради.