Новини Автозаводського району

e-mail Друк PDF

Скликається сесія Автозаводської районної ради

20 серпня на спільному засіданні Колегії Автозаводської райради та Дорадчої ради прийнято рішення про скликання XX сесії районної ради 30 серпня. На сесії депутати заслухають інформацію про хід виконання повноважень у сфері цивільного захисту населення, затвердять нову редакцію Програми профілактики правопорушень в Автозаводському районі м.Кременчука на 2010-2015 роки, та список із 15 присяжних Автозаводського районного суду.

Крім того, депутати розглянуть питання про виконання районного бюджету за І півріччя 2012 року, та уточнять показники районного бюджету на 2012 рік. Зокрема, буде збільшено загальний фонд бюджету на 240,5 тис. грн., та спеціальний фонд на 4 тис. грн. Більша частина цих коштів планується використати на потреби благоустрою району, а 95 тис. грн. – на оплату послуг по скошуванню карантинних бур’янів в рамках міської Програми з виявлення, локалізації та ліквідації карантинних бур’янів у м.Кременчуці на 2011-2015 роки.

У порядку денному сесії районної ради також розгляд низки земельних питань: про безоплатну передачу у власність громадян 24-х земельних ділянок для будівництва і обслуговування індивідуальних житлових будинків, 22-х - для будівництва гаражів, і про передачу 3-х земельних ділянок в оренду. Всього на розгляд депутатів виноситься 13 питань. На цьому тижні проекти рішень, які розглядаються на сесії районної ради, обговорять на засіданнях постійних депутатських комісій.

В університеті 3 віку Автозаводського району завершений набір студентів

В університеті 3-го віку, який створений Автозаводським райвиконкомом на базі Кременчуцького інституту Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля, завершений набір студентів на новий навчальний рік. За словами ректора університету, керуючої справами райвиконкому Зінаїди Прохнич, цього року до університету зараховано 100 студентів, хоча бажаючих навчатися було набагато більше. Пріоритет надавався тим, хто ще не вчився у цьому навчальному закладі.

Університет 3-го віку був заснований Автозаводським райвиконкомом на початку 2009-го року, а вже з 3-го березня того ж року в ньому почалися заняття. Це вже п’ятий набір студентів до навчального закладу. Заняття у ньому проводяться щотижнево протягом року на 4-х факультетах: історико-краєзнавчому, культурно-просвітницькому, факультеті здоров’я та мистецькому.

Нагадаємо, що цієї весни Автозаводський райвиконком налагодив співпрацю з німецької неурядової організації «DVV International», яка надала університету 3-го віку фінансову підтримку у рамках цільової соціальної допомоги на проведення екскурсій, організацію навчання та придбання канцтоварів. Відповідний договір між («DVV International» («Німецькі народні університети») та Автозаводським райвиконкомом був підписаний у березні 2012 року. А вже у травні 98 студентів Університету третього віку Автозаводського району побували на екскурсіях у Чигирині та Полтаві

Віктор Крук