Довіряй, проте - перевіряй

e-mail Друк PDF

21 серпня відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань забезпечення законності та правопорядку, яке за участі першого заступника голови обласної ради Володимира Онищенка провів очільник комісії Дмитро Хрістов.

Зокрема, підтримано клопотання відповідних органів місцевого самоврядування стосовно виключення з облікових даних села Жовтневого Водянобалківської сільської ради Диканського району у зв’язку з відсутністю жителів та житлових будинків, ситуацію щодо чого оприлюднив Водянобалківський сільський голова Валентин Яковенко.

Узято до відома інформації, виголошені заступником начальника територіального управління МНС України в Полтавській області Миколою Вінніковим, щодо виконання регіональної цільової соціальної Програми забезпечення пожежної безпеки на 2011-2015 роки та обласної цільової соціальної Програми протимінної діяльності на 2011-2014 роки, а також про хід реалізації регіональної цільової соціальної Програми розвитку цивільного захисту Полтавської області на 2011-2015 роки, про що доповів заступник начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації В’ячеслав Нефьодов.

Під час обговорення останньої Дмитро Хрістов та Володимир Онищенко загострили увагу відповідальних виконавців на чутливій проблемі сьогодення, яка все більше турбує мешканців краю – це брутальне поводження й нехтування безпекою оточуючих у місцях відпочинку на воді власниками сучасних швидкісних плавзасобів.

Потому члени комісії погодили та рекомендували обласній раді підтримати проект рішення дванадцятої сесії обласної ради шостого скликання “Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2012 рік”, який доповів начальник Головного фінансового управління облдержадміністрації Павло Кропивка.

Основна дискусія за участі названих учасників зібрання та депутатів обласної ради Владислава Руденка й Сергія Шевякова розгорнулася в ході повторного розгляду у порядку контролю стану виконання рекомендацій комісії від 20.04.2012 року щодо забезпечення в області службовими приміщеннями сільських і селищних дільничних інспекторів міліції.

За аналітичними даними, озвученими заступником начальника управління громадської безпеки УМВС України в Полтавській області Олександром Огієнком, за час, що минув, на теренах краю було виділено додатково до існуючих лише 10 таких приміщень й потреба в них нині забезпечена усього на 19,6%. Проте за інформацією, наданою постійній комісії місцевими органами самоврядування, ця ситуація значно краща.

Подібна розбіжність даних та низький рівень виконання відповідних вимог Закону України “Про міліцію” викликали занепокоєння в учасників зібрання, що стане предметом додаткового розгляду. Висловлено й думки щодо доцільності опрацювання названої проблематики на колегії облдержадміністрації.

У роботі засідання взяв участь очільник однопрофільної постійної комісії Полтавської міської ради Олексій Горик.