Засідання комісії з питань будівництва,транспорту та зв’язку

e-mail Друк PDF

22 серпня під головуванням Віктора Шадчнєва відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань будівництва, транспорту і зв’язку, в якому взяли участь голова обласної ради Іван Момот, заступник голови обласної ради Володимир Марченко, начальники обласних управлінь і служб.

Відповідно до порядку денного були розглянуті та підтримані питання про внесення змін до Програми розвитку обласного комунального підприємства «Аеропорт-Полтава» на 2012 рік та заходи по погашенню заборгованості по заробітній платі, до розпоряджень голови облдержадміністрації та голови обласної ради від 28.04.2012р. № 181/73 та від 28.04.2012р. № 182/74 про розподіл субвенції з державного бюджету на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах.

У ході засідання депутати заслухали та прийняли до відома інформацію про хід виконання регіональної Програми технічного і фінансового забезпечення, подальшого збереження, вдосконалення та розвитку системи централізованого оповіщення і зв’язку Полтавської області на період до 2015 року, обласної Програми розвитку та забезпечення сталого функціонування автодорожньої інфраструктури загального користування Полтавської області на 2009-2012 роки, регіональної Програми заходів з організації рятування людей на водних об'єктах Полтавської області на 2011-2015 роки.

З поміж іншого члени комісії вислухали директора Полтавської дирекції УДППЗ «Укрпошта» про стан поштового обслуговування сільського населення області. За інформацією Миколи Хоменка, з метою забезпечення належного рівня якості послугами поштового зв’язку в Полтавській дирекції функціонує 649 об’єктів поштового зв’язку, серед яких: міських-103, - сільських-534, пересувних-12 відділень поштового зв’язку. Доставка поштових відправлень, періодичних друкованих видань, пенсій та соціальних допомог здійснюється мешканцям 1847 населених пунктів області, серед яких - 1811 сільські населені пункти.

Враховуючи мету та предмет діяльності підприємства в цілому, Полтавською дирекцією здійснюються такі основні напрямки діяльності на території області: надання універсальних послуг поштового зв'язку (пересилання листів, бандеролей, посилок); послуг з виплати пенсій, допомог; розповсюдження періодичних друкованих видань по передплаті та вроздріб; фінансові послуги (пересилання грошових переказів, приймання платежів від населення); послуги іншої підприємницької діяльності

З метою поліпшення фінансового стану Полтавської дирекції УДППЗ "Укрпошта" постійно проводиться робота по збільшенню обсягів надання комерційних та інших послуг. Набувають розвитку фінансові послуги в об'єктах поштового зв'язку.

Разом з тим існує багато нагальних проблемних питань, вирішення яких залежать не тільки від дирекції, а й від органів державної виконавчої влади та органів місцевого самоврядування. З огляду на це, комісія рекомендувала Полтавської дирекції УДППЗ "Укрпошта" розробити проект обласної програми по підтримці поштового зв’язку.