Засідання комісії з питань промислової політики, підприємництва та інвестицій

e-mail Друк PDF

22 серпня під головуванням Миколи Данилейка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань промислової політики, підприємництва та інвестицій, в якому взяли участь заступник голови обласної ради Володимир Марченко, начальники обласних управлінь і служб.

Депутати заслухали та прийняли до відома інформацію начальника управління з питань розвитку споживчого ринку, сфери побутових послуг та підприємництва облдержадміністрації Михайла Бугрія та генерального директора регіонального фонду підтримки підприємництва по Полтавській області Ніни Кузьменко про хід виконання комплексної Програми розвитку малого підприємництва у Полтавській області на 2011-2012 роки. Як зазначив Михайло Бугрій, на виконання заходів програми з обласного бюджету у 1 кварталі 2012 року використані кошти на придбання 13 комплектів сучасної комп’ютерної техніки для дозвільних центрів райдержадміністрацій у сумі 93,6 тис. грн., з бюджетів міст та районів – 34,6 тис. грн.

Продовжується модернізація інфраструктури підтримки малого підприємництва, до якої входять: 3 бізнес-інкубатори, 6 бізнес-центрів, 9 лізингових центрів, 165 небанківських фінансово-кредитних установ, 105 страхових компаній, 23 товарні біржі тощо. Вибудувана структура громадських об'єднань та організацій, що представляють інтереси підприємців, яка налічує 88 одиниць.

За 1 квартал 2012 року проведено 167 семінарів, 13 прес-конференцій, 5 брифінгів, у ЗМІ розміщено 367 матеріалів. Створена мережа консультаційно-дорадчих органів.

За інформацією Ніни Кузьменко, за 1 півріччя 2012 року було укладено 14 фінансових договорів про надання фінансової державної підтримки підприємцям на загальну суму 103,6 тис. грн. Фахівцями регіонального фонду підтримки підприємництва постійно здійснюється моніторинг впровадження суб’єктами підприємницької діяльності окремих бізнес-проектів та аналіз стану реалізації профінансованих підприємницьких проектів.

У ході засідання комісія також розглянула та підтримала питання про внесення змін до показників обласного бюджету на 2012 рік, до рішення десятої сесії обласної ради шостого від 29 лютого 2012 року "Про Програму розвитку обласного комунального підприємства "Аеропорт-Полтава" на 2012 рік та заходи з погашення заборгованості по заробітній платі", до додатку до рішення десятої сесії обласної ради шостого скликання від 20 лютого 2012 року "Про цільову програму впровадження в області другої фази Проекту Європейського Союзу (ЄС) та Програми Розвитку Організації Об'єднаних Націй (ПРООН) "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду " на 2012-2015 роки".